Paulina krupińska wiek

paulina krupińska wiek/Paulina Krupiska (ur. 22 czerwca 1987) zdobyła tytuł Miss Polski w 2012 roku, a następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe w Moskwie w Rosji w 2013 roku.

Paulina krupińska wiek.35 years

Dla nich poszła do Gimnazjum Numer Jeden. Zbigniew Gsicki z Piastowa “Juno”. Maturę zdobyła w XLVIII Liceum Ogólnokształcącym im.

Edwarda Dembowskiego w Warszawie. W Warszawie uczęszczała do Akademii Pedagogiki Specjalnej i ostatecznie uzyskała dyplom .

Rok wcześniej, w 2004 roku, zajęła I miejsce w konkursie Foto Models Poland. Najpierw została Miss Mazovii w 2012 roku, następnie Miss Polonia w 2013 roku, a wreszcie Miss Universe w 2013 roku, kiedy zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Najbardziej fotogeniczne”.

Paulina krupińska wiek
Paulina krupińska wiek

Na Question for Breakfast w 2013 roku prowadziła własną serię. Od czasu dołączenia do TVN w 2014 roku prezentowała wiele programów, m.in.

TVN Style Klinika urody (sezon 1, odcinek 6), Tajemnice Doliny Inki (sezon 1, odcinek 7) oraz Raise and not crazy (sezon 1, odcinek 8 ).

W tym roku (2019) wystąpiła w programie TVP2 „Dance Dance Dance” . W porannym programie Dzień dobry TVN będzie współprowadzącym od 5 marca 2020 r.

W 2013 roku wystąpiła w reklamie PKO BP . Reprezentowała także Pasaż Tesco i inicjatywę Link4 Mama , a także sklepy 5.10.15 .

Promowała również wiele marek i biznesów, m.in. soczewki kontaktowe Acuvue , biuro podróży Itaka , odzież Le Désir markę kosmetyków Natura Siberic (2018) , aptekę Rossmann (2018) .

Wystąpiła na okładkach publikacji, m.in. Hot Moda & Shopping Magazine Polska (lipiec 2008), Shape Magazine Polska (listopad 2013), Hot Moda & Shopping Magazine Polska (luty 2014) oraz Claudia Magazine Polska (maj 2014). (maj 2014).

Sprawy osobiste

26 lipca 2018 r. , po czterech latach zalotów wyszła za mąż za muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecką . 27 lipca 2015 r. urodziła się ich córka Antonina, a 15 maja 2017 r. do rodziny dołączył ich syn Jdrzej .

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. Jest pedagogiem, a ściślej animatorem społeczno-kulturalnym, dzięki szkoleniu w Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Paulina rozpoczęła karierę jako modelka w wieku dziewięciu lat. Od tego czasu brała udział w sesjach zdjęciowych i chodziła po wybiegach. Stała się ulubieńcem polskiego stylisty i kierownika pokazów mody Jarosława Szado.

Paulina Krupska zajęła pierwsze miejsce w konkursie Foto Models Polska w 2004 roku. Wyraziła także postać Mini Ratki w kilku reklamach banku PKO BP.

Po koronacji Miss Mazovii wzięła udział w ogólnopolskim konkursie piękności Miss Polonia 2012 i wygrała.

Paulina Krupska, która startowała jako reprezentantka Polski w konkursie Miss Universe 2013, odebrała do domu koronę Most Photogenic.

W tym samym roku wystąpiła w kampanii reklamowej AVON, znanej firmy kosmetycznej. W 2014 roku Krupiska pojawiła się w reklamach biura podróży Itaka oraz marki soczewek kontaktowych Acuvue. Podpisała się jako twarz marki La Desir w 2015 roku.

W 2013 roku poranny program śniadaniowy TVP 2 „Pytanie na śniadanie” zatrudnił Paulinę Krupską jako nową prezenterkę.

Rok później przeszła do TVN, gdzie obecnie zakotwicza program „Klinika urody” w sieci TVN Style. Była Miss Polonia udziela damom wszelkich porad dotyczących urody i mody, jakie mogą chcieć, w tym jak produkować własne naturalne kosmetyki, jakie są mody na sezon, jakie zabiegi kosmetyczne są warte swojej ceny i wiele więcej, w tym pouczającym programie.

Życie osobiste Pauliny Krupiskiej

Przez pewien czas Paulina Krupińska była towarzyszką, a nawet narzeczoną brata aktorki Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusza Bachledy-Curuś.

Od pewnego czasu jej życiową partnerką jest wokalistka, liderka zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka, z którą ma córkę Antoninę Hannę (ur. 2015). (ur. 2015).

Karierę w showbiznesie rozpoczęła jako nastolatka. Uczestniczyła w konferencjach w Polsce i za granicą. Zajęła pierwsze miejsce w konkursie Foto Models Poland 2004.

Po raz pierwszy została Miss Mazovii w 2012 roku, a w tym samym roku została koronowana na Miss Polonia. Była kandydatką Polski do Miss Universe w 2013 roku.

Gwiazda telewizyjna Paulina Krupska

Od 2014 roku testuje wody telewizji. Do tej pory występowała w programach o urodzie (Klinika urody) i rodzicielskich programach telewizyjnych (Podnieś i nie zwariuj).

Uczestniczyła w konkursie tanecznym Dance, Dance, Dance w zeszłym roku (w parze z Klaudią Halejcio). W 2013 roku miała nawet swój własny kącik śniadaniowy, z którego od tamtej pory zniknęła.

Od marca 2020 roku będzie współprowadził Dzień Dobry TVN z Damianem Michaowskim.

Paulina Krupska: reklamy

Paulina krupińska wiek
Paulina krupińska wiek

Zrobiła epizod w reklamie PKO BP (2013). Oprócz promocji apteki Rossmann i soczewek kontaktowych Acuvue,

o promowała biuro podróży Itaka, odzież Le Désir, Natura Siberic (w 2018) i Rossmann (w 2018). Reprezentowała Tesco w ich salonie, w ich sklepach 5.10.15 oraz w ich inicjatywie Link4.

Życie osobiste Pauliny Krupskiej

Aktorka Alicja Bachleda-brat Tadeusz Curu spotkał się z Pauliną. W 2013 roku doszło między nimi do rozłamu. Muzyk i architekt Sebastian Karpiel-Buecka i Paulina zaczęli spotykać się w 2014 roku.

Ich pierwsze dziecko, Antonina, urodziło się w 2015 roku, a drugie, Jdrzej, w 2017 roku. W lipcu 2018 roku , Paulina i Sebastian zawiązali węzeł.

Teraz nazywają Warszawę domem, ale ich zabytki kierują się na góry Kocielisko, niedaleko Zakopanego.

Polska modelka i prezenterka telewizyjna Paulina Krupiska to oszałamiająca brunetka o ciemnobrązowych oczach.

Chyba najbardziej znana jest jako prowadząca programu TVN Dzie Dobry. Dowiedz się, co jest interesujące w jej pochodzeniu!

Będąc rodzinnym miejscem urodzenia Pauliny Krupskiej w Warszawie, młode lata spędziła w pobliskim Piastowie. Szkołę średnią ukończyła w XLVIII Liceum im.

Zbigniewa Gsickiego „Juno” w Piastowie. Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej i Edwarda Dembowskiego.

W lipcu 2018 r. związała się z frontmanem Zakopower Sebastianem Karpielem-Buecką, z którym ma dwoje dzieci: córkę Antoninę (ur. 27 lipca 2015 r.) i syna Jdrzeja (ur. 26 lipca 2018 r.).

(ur. 15 maja 2017 r.). Choć pełne nazwisko gospodarza brzmi Krupska-Karpiel, często występuje tylko pod panieńskim nazwiskiem.

W polskim programie informacyjnym „Dzie Dobry TVN” pojawiła się nowa prowadząca: Paulina Krupiska. Tytuł Miss Polonia otrzymała w 2012 roku i pracuje jako modelka i prezenterka telewizyjna.

Poniżej znajdują się informacje biograficzne o Paulinie Krupisce, w tym jej wiek, wzrost, współmałżonek, dzieci, Instagram itp.

Kim właściwie jest Paulina Krupska? W tym poście dowiesz się o nowej prowadzącej program TVN „Dzie Dobry”, m.in.

o jej wieku, wzroście, dacie ślubu, małżonku, dzieciach, rodzicach, Instagramie, Miss, życiu osobistym, zawodowym oraz nagrodach.

Kto poprowadzi Dzień Dobry TVN z Pauliną Krupi?
Miejsce urodzenia Pauliny Krupskiej to Piastów. Z zawodu jest pedagogiem. Modelka po raz pierwszy została Miss Mazovii w 2012 roku, a następnie po wyborze Miss Polonia reprezentowała Polskę na Miss Universe 2013.

Paulina Krupiska prowadziła także programy telewizyjne. Prezentował lub współprowadził takie programy, jak „Klinika piękna”, „Podnieś i nie zwariuj”, „Pytanie na śniadanie” i „Secrets of the Inca Valley”.

Modelka stanie się wtedy jednym z prowadzących „Dzie Dobry TVN” w godzinach porannych rozpoczynających się w marcu 2020 roku. Razem wystąpią Paulina Krupiska i dziennikarz Damian Michaowski.

Warto też wspomnieć, że Paulina Krupiska zadebiutowała w telewizji w pilotażowym odcinku programu TVP „Taniec, taniec, taniec” w latach 80. XX wieku. Jej partnerem tanecznym była aktorka Klaudia Halejcio.

Więcej informacji pod adresem: https://rozrywka.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Paulina-Krupinska-wiek-wzrost-slub-maz-dzieci-Insta-kim-jest-prowadzaca-DDTVN

Paulina krupińska wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.