Neth nahara biografia

neth nahara biografia/Na czacie na Instagramie ze swoimi fanami, przyjaciółmi i zwolennikami Neth Nahara twierdzi, że generał Higino Carneiro był facetem, który zaraził go HIV AIDS.

Neth twierdzi, że gdy był dzieckiem, generał Higino Carneiro zaoferował mu 10 000 dolarów i kilka samochodów w zamian za stosunek bez prezerwatywy.

Skontaktuj się z doktorem Odeth Muenho w sprawie fizjoterapii w domu pod numerem 923593879 lub 923328762.

Neth nahara biografia
Neth nahara biografia

Neth Nahara, striptizerka i piosenkarka, zawiązała węzeł podczas prywatnej ceremonii w Stanach Zjednoczonych.

Neth i pan Mercado, którzy są razem od sierpnia 2018 roku, związali ślub w cywilnej ceremonii we wtorek, 7 listopada w El Paso w Teksasie.

Spotkali się w klubie ze striptizem, w którym zatrudniono Angolanę. Ceremonia, która odbyła się w Rotundzie Kapitolu, miała osobisty charakter.

W filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Neth wyjaśnia, że ​​nie miała arrombowej imprezy, ponieważ jej rodzina nie mieszka teraz w Stanach Zjednoczonych.

Nastoletnia sensacja mediów społecznościowych ogłosiła niedawno, że planuje złożyć pozew karny przeciwko generałowi Higino Carneiro w celu odzyskania finansowego odszkodowania za wyrządzone jej krzywdy.

Za propagowanie HIV/AIDS, spekulował Neth Nahara, generał Higino Carneiro powinien dołączyć do więzienia młodego chłopaka z Kabindy.

Pod koniec transmisji Neth powiedziała, że ​​innymi przywódcami Angoli, którzy uprawiali z nią seks, byli Higino Carneiro, Santos Bikuku, Carlos Feijo i Paixo Jnior.

My w Lil Pasta News zadzwoniliśmy i wysłaliśmy e-mail do biura prasowego generała, starając się przeprowadzić z nim wywiad, ale w chwili pisania tego tekstu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Luanda: Neth Nahara, piosenkarka, która została uznana za nosicielką wirusa HIV przez proroka ojca Kuduristę, wyszła, aby opowiedzieć swoją historię.

Nahara powiedziała swoim widzom na Instagramie, że wszystko, co widzą w Internecie, jest prawdziwe.

Neth przyznała się w pierwszej osobie, że jest nosicielką wirusa HIV, ale nie ma AIDS, ponieważ mają ją tylko chorzy.

Młoda Amerykanka podobno powiedziała, że ​​planuje pozwać osobę, która ją zaraziła, twierdząc, że jest generałem.

Anelka, businesswoman, została również wymieniona w swoich kontaktach z obserwującymi jako osoba, która powinna się martwić, ponieważ była związana z tym samym facetem.

Neth powiedział, że niektóre osoby są odporne na HIV pomimo bliskich relacji z innymi, którzy są zakażeni.

Na żywo powiedziała, że ​​jej najbliższa przyjaciółka Irina i kudurista Flor de Raiz powiedzieli Ojcu Prorokowi o jej statusie HIV.

Ponadto powiedział, że skontaktował się już ze swoimi prawnikami w Angoli, aby zająć się sprawą, którą planuje wysłać do Ojca Proroka i Flor de Raiz.

Tymczasem w mediach społecznościowych wszystko dzieje się, mimo że Ojciec Prorok usunął artykuł ze swojego Instagrama.

Neth Nahara grozi 30 lat więzienia za przeniesienie wirusa HIV w Teksasie. FBI złożyło nakaz aresztowania Neth Nahary w Teksasie pod zarzutem prostytucji, propagowania prostytucji i fałszywego małżeństwa.

Możesz zostać aresztowany za szerzenie wirusa AIDS w tym stanie, a jeśli zarzuty przeciwko tobie zostaną uzasadnione, możesz być narażony na deportację lub 30 lat więzienia.

Jednak powszechnie wiadomo, że każdy z pięćdziesięciu stanów Stanów Zjednoczonych ma swoje własne prawa, których nie mają ich sąsiedzi.

Neth nahara biografia
Neth nahara biografia

Neth jest angolską prostytutką, która poślubiła faceta narodowości meksykańskiej i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych.

Nakaz aresztowania striptizerki jest widoczny w filmie, który pojawił się dzisiaj w Internecie.

Piosenkarka Neth Nayara powiedziała w środę podczas występu w programie „Bocas do Rei Helder”, że od grudnia będzie sprzedawać DVD ze swoim filmem pornograficznym na Placu Niepodległości.

Podczas wywiadu Neth Nahara, jak jest czule znana przez swoich fanów, obiecała, że ​​wkrótce pojedzie do stanu Kalifornia w Stanach Zjednoczonych Ameryki, aby nagrać swoje DVD.

Piosenkarka nie próbowała ukrywać zamiaru sprzedaży płyt na placu niepodległości; Powiedziała, że ​​jeśli nie będzie to dozwolone, „będzie dostępny w Internecie i każdy, kto chce, będzie musiał zapłacić kartą, aby sprzedać więcej…”.

A ludzie będą mieli dostęp do wideo. Nie wiem! Kręcenie filmów i sprzedawanie ich na Placu Niepodległości to również wspaniały pomysł.

Dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie przeczytaniem tego artykułu. Powiedz znajomym i rodzinie o curtinossamusica i sprawdzaj najnowsze aktualizacje i informacje.

POBIERZ MP3: Neth Nahara – No Game on Order

Modlimy się, abyś ty i twoi bliscy dobrze sobie radzili. Jeśli możesz, #Zostań w domu i dobrze umyj ręce; jeśli musisz wyjść, użyj maski. Covid 19 jest tutaj, więc bądź ostrożny.

Program Kassmuna to sieć ogłoszeń usług publicznych. Naszym celem było zapewnienie miejsca dla nieodkrytych talentów.

Poziom osiąganego sukcesu nie powinien zależeć od takich czynników, jak ich pochodzenie społeczno-ekonomiczne.

Pomyśleliśmy, że byłoby miło zapewnić każdemu platformę, na której można zaprezentować swoje talenty. Współpracujemy z miejscowymi z man

W innych krajach, takich jak Angola, Mozambik, Republika Zielonego Przylądka itp. Kassmuna jest kanałem publicznym, który nadaje dla każdego.

Razem, nasi dziennikarze W naszych rozmowach zarówno z uznanymi, jak i dobrze zapowiadającymi się muzykami, publiczność zadaje pytania otwarte.

Neth nahara biografia
Neth nahara biografia

Naszą misją jest zbudowanie grupy osób w rodzinę, która będzie wspierać i promować naszych młodych artystów.

Chcemy zapewnić im przestrzeń, w której mogą dzielić się i zdobywać od siebie wiedzę, prowadzić zdrową dyskusję i być na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami.

Jeśli chcesz wziąć udział, po prostu kliknij przycisk „Lubię to” poniżej. Byłaś niesamowitą pomocą.

Rui Viegas (RV) – Neth Nahara jest potężną, szczerą, bezpośrednią, zabawną i znającą się na telewizji i przemysłem rozrywkowym damę.

Ale nie wszyscy w „Casa do Lder 2” mogli zobaczyć tę stronę zawodniczki, dlatego została odrzucona jako pierwsza.

Add a Comment

Your email address will not be published.