julia pietrucha wiek

julia pietrucha wiek/Zarówno jego starsza siostra Natalia, jak i młodsza siostra Gabriela są mu siostrami. Wykształcenie średnie uzyskała na Uniwersytecie gen. Stefana Batorego w Warszawie.

julia pietrucha wiek.33 years

Zadebiutowała jako aktorka w 2001 roku w warszawskim Teatrze Syrena partią Gerdy w niegu Barbary Borys-Królowej Damickiej .

Tytuł Miss Polski Nastolatka zdobyła w 2002 roku. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów w 2003 roku w programie TVN Na Wspólnej. Jeden z jej wierszy „Blokowisko” został nagrodzony podczas Światowego Dnia Poezji w tym samym roku .

Odegrała główną rolę w serialu telewizyjnym z 2006 roku Kochaj mnie, kochaj! W tym samym roku zdobyła Nagrodę Specjalną Aktorską w Gdyni na 32.

julia pietrucha wiek
julia pietrucha wiek

Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za rolę Zosi Paluch w filmie Michy Kwiecińskiego Jutro idziemy do kina. Od marca tego roku gra Julię w warszawskiej produkcji Woody’ego Allena Central Park West w Teatrze 6th Floor.

Jeszcze w tym samym roku podpisała umowę jako przedstawiciel linii kosmetyków Olay’s Active Hydrating

Wystąpiła wraz ze Stephenem Rei i Eleanor Tomlinson w amerykańsko-węgierskim horrorze z 2014 roku Klątwa Styrii.

W tym samym roku wystąpiła także w pilotażowym odcinku programu telewizyjnego Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrała pierwszy odcinek i przekazała nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys.

Jej pierwszy prawdziwy album studyjny, Parsley z 2016 roku, ukazał się 15 kwietnia. Jej nocny program Warzywniak w Programie 3 Polskiego Radia emitowany był przez cztery miesiące, od 7 lipca do 1 września 2017 roku. Jej drugi studyjny album, Postcards From The Seaside ukazał się w marcu 2018 roku.

Warszawa to jej miasto urodzenia, tam też ukończyła szkołę średnią. zadebiutowała na scenie jako Gerda w „Królowej Śniegu” w Teatrze Syrena w 2001 roku.

Po kolejnym roku konkursu została uhonorowana tytułem Miss Polski Nastolatka jako najbardziej atrakcyjna nastolatka w kraju.

Dostrzegła branżę rozrywkową i wkrótce zaczęła wcielić się w postać Alicji Furgi w serialu Na Wspólnej. W kolejnych latach programy telewizyjne i filmy wprowadzały krótsze raty. Kochaj mnie kochanie! wystąpiła Julia Pietrucha w 2006 roku.

Gwiazda kina Julia Pietrucha

W dwóch największych filmach 2007 roku wystąpiła Julia, a pierwszy z nich zdobył Specjalną Nagrodę Aktorską na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Jutro idziemy do teatru” i „Lejdis” z Julią w roli głównej. Rok później zagrała główną rolę w filmie Miasto morza. Julia otrzymała nagrodę Złotej Kaczki za swoją pracę w tym filmie.

Sylwię, główną bohaterkę serialu Blondynka, zagrała Julia Pietrucha w 2010 roku.

W 6th Floor Theatre od marca 2012 roku Julia występuje teraz w „Central Park West”, adaptacji sztuki Woody’ego Allena.

To Julia Pietrucha i melodie

Julia od dziecka pasjonuje się muzyką. Udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” dał jej możliwość zaprezentowania swoich muzycznych umiejętności szerszej publiczności.

„Parsley” była pierwszym albumem Julii, który ukazał się w kwietniu 2016 roku. Pierwszy utwór „On My Own” wzbudził duże zainteresowanie albumem.

Ma niesamowite zdolności aktorskie i wokalne. Skoro jesteśmy przy temacie, porozmawiajmy o Julii Pietrucha, którą wielu uważa za w pełni zrealizowaną artystkę.

Ponieważ celebrytka często pojawia się w telewizji i chcesz dowiedzieć się o niej więcej, zebraliśmy najistotniejsze szczegóły i udostępniliśmy je łatwo.

UWAGI (1)

Polscy internauci często pytają o wiek Julii Pietruchy, jej wzrost, współmałżonka, dziecko, rodziców i piosenki. Julia Pietrucha z serialu znana jest z aktorstwa, ale jest też znakomitą wokalistką.

Twoja twarz brzmi znajomo dała swoim fanom posmak jej muzycznych zdolności w odcinku pilotażowym. Pierwszy album aktora, Pietruszka, ukazał się w 2016 roku i został gorąco doceniony.

Dobrze sprzedające się bilety na koncerty to tylko jeden ze wskaźników, że Julia Pietrucha jest dobrze znana w branży muzycznej. Oto podsumowanie wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o tym out-of-the-box muzyk.

  • Wiek Julii Pietruchy

Ile lat ma Julia Pietrucha? Ponieważ urodziny muzyka przypadają 17 marca 1989 roku, w 2022 roku skończy 33 lata.

Zmiany rozwojowe u Julii Pietruchy

Słynna performerka i aktorka jest jedną z wysokich pań. Zasoby internetowe wskazują, że Julia Pietrucha stoi na wysokości 180 cm.

Mąż, dziecko imię Pietrucha dla Julii

Julia Pietrucha, jej mąż Ian Dow rozwiodła się w 2017 roku. W 2018 roku celebrytka powitała dziecko o imieniu Gaia ze swoim chłopakiem, Mateuszem Jankowskim, z którym zaczęła się widywać wkrótce po strasznym rozstaniu.

Wiadomość o rozstaniu pary trafiła na pierwsze strony gazet w 2021 roku. Obecnie serce artystki należy do Michy Szulca, członka jej zespołu.

Polska aktorka, modelka, piosenkarka i kompozytorka Julia Pietrucha. Jest nie tylko znakomitą artystką, ale posiada również tytuł Miss Polski Nastolatek. Stała się stałym elementem przebojów polskich filmów m.in.

Pensjonat pod Ró, „Tatarak”, „Blondynka” i „M jak mio”. Napisała wiele popularnych książek. Sprawdź, czy rozumiesz temat.

julia pietrucha wiek
julia pietrucha wiek

Aktorka Julia Pietrucha zadebiutowała w 2001 roku jako Gerda w spektaklu „Królowa Śniegu” w warszawskim Teatrze Syrena.

W następnym roku została ukoronowana tytułem Miss Polski Nastolatek. Zaczęła pracować nad „Na Wspólnej” w 2003 roku. Jednocześnie jej wiersz „Blokowisko” zdobył nagrodę w konkursie Światowego Dnia Poezji.

Jej przełomowy występ w serialu z 2006 roku „Kochaj mnie, kochaj” przyniósł jej sławę. Następnie na 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za rolę w „Jutro idziemy do kina” Michy Kwiecińskiego została uhonorowana Specjalną Nagrodą Aktorską. Popularne utwory artysty to „Once Every Day”, „In Me” i „We Care So Much”.

Sprawy osobiste

Amerykański Ian Dow został po raz pierwszy uznany za dzieło sztuki. W 2018 roku ich rozwód stał się powszechnie znany.

W krótkim czasie wokalistka podała do publicznej wiadomości, że spotyka się z muzykiem Mateuszem Jankowskim. Urodziła się ich córka Gaia w 2018 roku.

Od czasu pojawienia się w wielu programach aktorka Julia Pietrucha zdobyła szacunek i sympatię widzów. Ludzie są ciekawi jej życia zawodowego i osobistego, choć niewiele o nich wiadomo. Więc jeśli jesteś jedną z tych osób, czytaj dalej!

Według publicznych rejestrów i innych źródeł znalezionych w Internecie, urodziny Pietruchy przypadają 17 marca 1989 r., co oznacza, że ​​w chwili pisania tego tekstu ma 31 lat.

Wychowała się w Warszawie wraz z siostrami Gabrielą i Natalią i właśnie z tego miasta pochodzi. Ciekawe, że została ukoronowana na Miss Polski Nastolatek w 2002 roku. Oprócz kariery aktorskiej pracowała również jako modelka, piosenkarka i kompozytorka.

Życie zawodowe Julii Pietruchy

Niedawno odkryto, że aktorka zadebiutowała, gdy miała zaledwie 12 lat, w spektaklu „Królowa Śniegu” w warszawskim Teatrze Syrena.

Dwa lata później została przedstawiona widzom w polskim serialu telewizyjnym Na Wspólnej. Na chwilę obecną w swoich dorobkach aktorskich może zaliczyć “Kochaj me, kochaj”, “M oj mio” i “Galerię”.

Jej przełomową rolą była jednak rola „Blondynki” w sztuce, która zwróciła na nią największą uwagę. Aktorka pojawiła się w pilotażowym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” jako uczestniczka.

julia pietrucha wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.