Denisse molina biografia

denisse molina biografia/Ogłoszenia dziennikarki Denisse Moliny w mediach społecznościowych ujawniają, że jej ostatni dzień w Ecuavisa będzie 16 sierpnia. Jej decyzja o opuszczeniu studia telewizyjnego, które gościło ją od 18 lat i Ekwadoru, wynika z nowej możliwości pracy.

Planuje uczynić Tajlandię swoim stałym domem i rozpocząć pracę z maltretowanymi kobietami w fundacjach i organizacjach pozarządowych, aby umożliwić im odgrywanie roli publicznego przemawiania w ruchu. 17 sierpnia br. planuje rozpocząć swoją podróż.

We wtorek, 31 maja, dziennikarka opublikowała na swoim koncie na Instagramie wideo i emocjonalne oświadczenie, ujawniając wiadomości. W filmie prezentuje retrospektywę swojej kariery na kanale.

„Nie masz pojęcia, jak bardzo jestem skonfliktowany! Dokonałem jednego z najtrudniejszych wyborów w moim życiu… Przepraszam za nagranie i nieunikniony wylew emocji, które on wywołuje.

Przyjaciele, wiem, że jesteście zajęci, ale jeśli możesz poświęcić kilka minut, byłbym wdzięczny, gdybyś wysłuchał, jak wyjaśnię, dlaczego dokonałem takiego wyboru.

Twoje miłe słowa przypominają mi, że zmierzam we właściwym kierunku, więc dziękuję! zaczynam “Dziękuję…” Zgodnie z tym, co opublikował Molina.

Denisse Molina, znana dziennikarka i prezenterka wiadomości w Ekwadorze, postanowiła opuścić kanał Ecuavisa, w którym pracowała przez ostatnie 18 lat.

Od czasu jej deklaracji dotarły do ​​niej liczne proklamacje od przyjaciół i zwolenników, co skłoniło ją do zastanowienia się nad tym, skąd pochodzi.

Sama Denisse Molina opublikowała zdjęcie i film na swoim koncie na Instagramie. Film pokazuje celebrytę wykonującą różne zawody, w tym reportera. Mimo że była młodsza, była równie oszałamiająca jak ona.

Prezenterka wiadomości podejmuje pracę w Tajlandii w Azji, niedaleko miejsca zamieszkania jej siostry Marielli. Wszędzie będzie opowiadać się za maltretowanymi kobietami.

Gospodarz „Televistazo” odegra kluczową rolę w przygotowaniu prelegentów do podzielenia się swoimi historiami z innymi Azjatkami w nadziei, że będą mogły wyrwać się z obraźliwych związków.

Planuje również odwiedzić kontynent afrykański, a także narody Indii i Nepalu.

Denisse Molina, lat 41, często podróżuje do Guayaquil, aby spędzić czas z bliskimi i oddać się krabowym ucztom z kumplami, takimi jak Luis Antonio Ruiz. Premiera książki jej ojca, 45 lat:

uniwersytet i społeczeństwo w moim życiu, była impulsem do jej powrotu do miasta, w którym się urodziła. Wkroczyła, aby dokonać wstępu.

Matka siedmioletniej Amelii i dwuletniego Bruna, Alexandre Falcon, jest jej mężem od dziewięciu lat i prowadzi programy „Televisazo o świcie” i „Televistazo w sąsiedztwie” (Ecuavisa) (3).

Używała EXPRESSIONS przez cały krótki pobyt w Buenos Aires. Twój pospieszny tryb życia ma na tobie swoje żniwo… Niewysypianie się przyprawiało mnie o zawroty głowy, więc musiałem rzucić to całe bieganie (śmiech).

Skutki braku snu w wieku 20 lat to nie to samo, co brak snu w wieku 40 lat. Od dłuższego czasu prowadzę nocny tryb życia.

Zawsze byłem rannym człowiekiem, odkąd mieszkałem w Guayaquil, i ten nawyk przeniósł się do mojego życia w Quito. Każdego ranka budzę się o czwartej.

Do 10:30 lub 11:00 możesz mnie znaleźć na kanale. Zaplanowano, że wyjdę stąd wcześnie. Ze względu na podwójny zawód reportera i pisarza pracowałem do godziny 16.00.

Tam chodzę na seminaria magisterskie z Komunikacji Politycznej. Moje dzieci są w domu na lato i zajmuję się nauką jazdy konnej i pływania. Oprócz tego, że znów podnoszę saksofon, regularnie biegam pięć kilometrów.

To było coś, co zwykł robić, ale już nie zawracał sobie głowy ćwiczeniami. Do tego należy dodać zajęcia domowe.

Moja córka Amelia zraniła mnie, mówiąc, że zawsze jestem zmęczona. Kariera Denisse Moliny w Ecuavisa trwa 16 lat i w tym czasie była głęboko zaangażowana w dziennikarstwo.

Kiedy miała 21 lat, odbyła staż w SiTv, ale nikt nie traktował jej poważnie, ponieważ wyglądała tak młodo.

Dla własnych celów podróży wyznaczyła czas swojego przybycia do Guayaquil tak, aby zbiegł się z przyjazdem prezydenta Hugo Cháveza, który był tam na spotkaniu światowych przywódców.

Denisse molina biografia
Denisse molina biografia

Kiedy przywódcy zeszli po schodach, wcisnąłem się między kolana strażników i krzyknąłem: „Prezydent Hugo Chávez!” Kiedy się odwrócił, poprosiłem go o podpis jako prezydent.

Po tym, jak przepuścił mnie przez ochronę, powiedziałem prezydentowi, że chcę być reporterem i tylko stażystą, ale jestem pewien, że zostanę zatrudniony, jeśli będę miał okazję się z nim spotkać.

Powiedziała: „Oczywiście! Mam córkę w tym samym wieku co ty i chcę, żeby miała również szansę na zrealizowanie swoich aspiracji”.

Cóż, co wiesz? Denisse dostała rozmowę kwalifikacyjną i już następnego dnia zaczęła pracować jako reporterka.

Przygotuj się i na bieżąco.

Z taką nerwowością Denisse była w stanie dostać się do gazety, a Ecuavisa wkrótce stała się jej domem. B

przed połączeniem sił z Carlosem Verą współpracował z Alfredo Pinoargote.

Televistazo at Dawn przechodzi z funkcji społecznościowej do sobotniej transmisji.

Denisse nie sprawia wrażenia divy, ponieważ rzadko wykonuje dramatyczne gesty i mówi łagodnie, słodko. Otwarcie mówi o swoim zamiłowaniu do klasycznego rocka i romansie. Odebrała

zarówno za grę na saksofonie, jak i biegłość językową z Lucho Silvą. Jest niesamowicie zdyscyplinowana; budzi się codziennie o 4 rano i nigdy nie przestała się uczyć i uczyć nowych rzeczy.

Bierze kurs ekonomii dla dziennikarzy, odbyła staż w CNN i studiowała wystąpienia publiczne z międzynarodowym trenerem mówców Ismaelem Calą.

i zaraz zaczynam studia magisterskie z pogranicza retoryki i porządku publicznego.

Wywiad, który przeprowadził z płatnym zabójcą, jedną z najbardziej zabójczych osób na świecie, jest dla niego jednym z najbardziej pamiętnych artykułów dziennikarskich. Drugi miał miejsce w 2015 roku, kiedy papież Franciszek odwiedził Ekwador.

Jeśli jest jedna rzecz, którą wyniosłem z tej epidemii, to to, że nie mogę sobie pozwolić na dalsze odkładanie przygotowań.

Denisse Molina, prezenterka wiadomości w Ecuavisa, powiedziała to w odpowiedzi na krytyków, którzy stwierdzili, że nierozważne jest odwiedzanie Tajlandii, gdy wirus się rozprzestrzeniał.

Powiedziała również, że zaraziła się Covid-19 i będzie musiała pozostać w kraju przez dłuższy czas.

Warto zauważyć, że w tym tygodniu Denisse Molina opublikowała wideo na Instagramie, w którym twierdzi, że wzrost liczby przypadków sprawił, że „utknęła” na lotnisku w Phucket w Tajlandii.

Prezenterka wiadomości musiała pozostać na kwarantannie w kraju azjatyckim i spóźniła się na lot powrotny do Ekwadoru.

Denisse molina biografia

Add a Comment

Your email address will not be published.