Blanka lipińska wiek

blanka lipińska wiek/Wczesne lata spędziła w Puawach . Grzegorz i Małgorzata są jej rodzicami. Jej brat Jakub jest o rok starszym rodzeństwem .

Blanka lipińska wiek.37 years

Szkołę średnią ukończyła w Zespole Szkół nr 3 w Puawach, Gimnazjum nr 6. Zawodową wizażystką została po ukończeniu szkoły kosmetycznej zaraz po ukończeniu szkoły średniej .

W 2007 roku przeniosła się do Warszawy i od tego czasu pracuje jako menedżer i ekspert w działach sprzedaży i marketingu kilku sieci hotelowych i powiązanych biznesów .

Do KSW dołączyła w 2012 roku i od tego czasu zajmuje się rekrutacją i nauczaniem „Panie ringu” kobiet wchodzących na ring pomiędzy rundami walk.

Blanka lipińska wiek
Blanka lipińska wiek

W międzyczasie zarządzała wieloma problematycznymi sopockimi klubami nocnymi w 2015 i 2016 roku (m.in. The Roof, Show, Dream Club, The Star).

W następnym roku wysiedliła się do El Gouny z Poznania . W 2018 roku wróciła do Warszawy, a rok później zrezygnowała z pracy w KSW .

Uzyskiwanie pracy w mediach

Napisanie książki 365 Days w 2014 roku ujawniło jej niespełniający związek seksualny z ówczesnym partnerem.

Ostatecznie zdecydowała się na wydanie książki po otrzymaniu entuzjastycznych recenzji od bliskiego grona przyjaciół .

Po wydaniu w 2018 roku książka szybko zyskała status bestsellera, sprzedając ponad 500 000 egzemplarzy w pierwszym roku.

Kolejna książka, zatytułowana This Day, została opublikowana w następnym roku. Lipiska wystąpiła w zdekonstruowanej sesji zdjęciowej do listopadowego wydania magazynu „CKM”, w której zakryła swoje wrażliwe okolice kopiami powieści, wywołując burzę kontrowersji ze względu na jednoznaczne przedstawienie w powieści scen zmysłowych.

Punkt kulminacyjny trylogii seksualnej, Another 365 Days, ukazał się w 2019 roku, a ona już mówiła o adaptacji powieści na duży ekran.

W tym samym roku brała udział w produkcji pierwszego filmu z serii, pełniąc różne funkcje, w tym współtworzyła scenariusze, pomagała dopełnić obsadę, reżyserowała zmysłowe sekwencje (niewymieniony w czołówce), a nawet występowała w epizodzie jako panna młoda. W lutym 2020 roku miała miejsce premiera filmu 365 dni.

Jej utwory ukazały się w numerze „CKM” z marca 2019 roku i trwały do ​​maja. Wiosną 2020 roku prowadziła program Polsat reality Only One, w którym aspirujący zawodnicy MMA walczyli o profesjonalny kontrakt .

Marka Casadei wydała linię butów na obcasie zaprojektowanych przez Lipiska w grudniu tego samego roku, z 365-dniową frazą wyśrodkowaną na podeszwie.

Filmowe adaptacje jej dwóch pozostałych powieści rozpoczęły się wczesną wiosną 2021 roku, a drugi film miał premierę na Netflix wiosną 2022 roku.

Blanka Lipska jest teraz, czy ci się to podoba, czy nie, jedną z największych gwiazd polskiej rozrywki. Filmowe adaptacje jej rasistowskich powieści odniosły ogromny sukces Netflix w ponad 90 krajach.

Jak dostała się tutaj tak szybko? Dowiedz się więcej o autorze 365 Days.

Blanka lipińska wiek
Blanka lipińska wiek

Kilka lat temu Blanka Lipiska postanowiła zrobić jedną rzecz i zrobić to dobrze: stanie się sławna i zamożna. Jednak prawdopodobnie nie spodziewała się, że uda jej się to osiągnąć tak szybko i spektakularnie.

Utrzymywała swój cel pomimo ostrej reakcji krytyków, którzy mówili o jej pracy, a ona sama promowała negatywne poglądy.

Co to oznacza i skąd się wzięło? Przeczytaj autora „365 dni” i poznaj wszystkie fascynujące szczegóły dotyczące jego życia.

Życie osobiste Blanki Lipiskiej: jej wiek, rodzina i chłopak

Blanka Lipiska przyszła na świat 22 lipca 1985 roku w Puawach. Spędziła lata powtarzając to samo, ilekroć jest pytana poufnie o jej życie:

„Moi rodzice są najważniejszymi osobami w moim życiu”. Lipiscy, Magorzata i Grzegorz są bardzo dumni ze swojej córki i będą towarzyszyć jej na każdym większym wydarzeniu, w tym premierach jej kolejnego filmu.

Sukces jej prac sprawił, że Blanka Lipiska stała się powszechnie znana w Polsce. Pisarka jest często chwalona na salonach literackich, a jej opinie są szeroko rozpowszechniane, gdy wyraża je w wywiadach.

Znalazłeś właściwą lokalizację, jeśli chcesz poznać najważniejsze informacje, na przykład kiedy została opublikowana lub na jakich książkach jest oparta. Sprawdź najważniejsze informacje.

KOMENTARZ (0)

Wiek, książki, Baron, kiedyś, Instagram i filmy: Blanka Lipiska. Dla polskich internautów ta wiadomość dotycząca pisarza jest dość na czasie.

Nikt nie zaprzeczy powszechnemu konsensusowi, że Blanka Lipska jest obecnie jedną z największych popowych sensacji w Polsce.

Autorka chętnie uczestniczy w wywiadach i robi to często, nawet jeśli temat dotyczy jej życia osobistego. Jej 365-dniowa seria powieści stała się światowym fenomenem.

Filmowa adaptacja dzieła Lipiski, oparta na drugiej połowie powieści, jest obecnie największym sukcesem serwisu. Poznaj podstawowe informacje o autorze bestsellerowej erotyki.

Wiek Blanki Lipiskiej

Do jakiego wieku należy Blanka Lipiska? Użytkownicy

sieć odniosłaby znaczne korzyści z poznania odpowiedzi na to pytanie. Powszechnie wiadomo, że Blanka Lipiska przyszła na świat 22 lipca 1985 roku. To czyni rok 2022 37 rokiem jego istnienia.

Prace pisane Blanki Lipiskiej

Prawdziwa sława Blanki Lipiskiej wywodziła się z napisanych przez nią powieści. Pisarz słynie ze swojej erotyki, która zawiera tytuły „365 dni” i „365 dni od teraz”.

Blanka Lipiska, autorka bestsellerowej książki 365 dni, często określanej mianem polskiej wersji Fifty Shades of Grey, jest jedną z najlepiej opłacanych polskich autorek.

Oszałamiająca blondynka, która z dnia na dzień zyskała sławę, jest otwarta w społeczności pływackiej o swoim życiu osobistym.

Filmowa adaptacja jej bestsellerowej powieści będzie miała premierę w kinach w lutym 2020 roku.

Data urodzenia Blanki to 22.07.1985. Jej domem jest miasto Puawy. Ma starszego brata Jakuba i jest córką Magorzaty i Grzegorza Lipiskich.

Aby zobaczyć, że pisarka zajęła się swoją fantastyczną mamą w dziale stylizacji, wystarczy spojrzeć na zdjęcie przepięknej Magdy.

Ścieżka edukacyjno-zawodowa Blanki Lipiskiej

Blanka ukończyła szkołę kosmetyczną po ukończeniu liceum. Chociaż pracowała w wielu dziedzinach, jej główną specjalizacją jest stosowanie kosmetyków.

Była hipnoterapeutką i kierownikiem nocnego klubu. Wkracza również w rolę promotora organizacji KSW Ring Girls.

Książki Blanki Lipskiej

Blanka lipińska wiek
Blanka lipińska wiek

Książka Blanka 365 dni została wydana po raz pierwszy w 2018 roku. Autorowi zajęło cztery lata. Powiedziała, że ​​to połączenie dziennika, spowiedzi i listy tajnych życzeń.

Ponieważ powieść zawiera treści seksualne, a nawet przemoc seksualną, podobieństwa do Pięćdziesięciu twarzy Greya były nieuniknione.

365 Days nie zostało dobrze przyjęte przez krytyków, ale zyskało renomę wśród czytelników. Zakupiono ponad pół miliona egzemplarzy, co czyni ją najlepiej sprzedającą się książką w Polsce. Tak też było w kolejnych rozdziałach powieści Ten dzień i Kolejne 365 dni.

Add a Comment

Your email address will not be published.