Adam stachowiak rodzice

adam stachowiak rodzice/Wokalista, producent muzyczny, kompozytor, pianista, autor tekstów i prezenter telewizji polskiej Adam Stachowiak urodził się 28 września 1997 roku w Sierakowie. Twórca i obecny dyrektor generalny ABM Records.

W 2002 roku, w młodym wieku czterech lat, wydał swój pierwszy album, Anielskie przeboje czterolatka. W siódmym sezonie The Voice of Poland stał się znany w całym kraju (2016).

Ponad 38 milionów osób obejrzało filmy na oficjalnym koncie YouTube Adama Stachowiaka .

Podniósł fortepian i swoje pierwsze utwory napisał w wieku trzech lat. Aby ubiegać się o wyróżnienie „najmłodszego artysty w Polsce, który wydał własną płytę” , przeszedł do historii w 2002 roku, publikując swój pierwszy album studyjny, Czteroletnie przeboje anioła.

Adam stachowiak rodzice
Adam stachowiak rodzice

Kształcił się w Technikum Organizacji Reklamowej. Jako członek Sugar, z którym wydał piosenkę „Everyday” w 2016 roku, był aktywny w latach 2013-2016.

Tak więc we wrześniu 2016 roku postanowił spróbować swoich sił w konkursie wokalnym TVP2 The Voice of Poland, sezon siódmy .

Zaśpiewał „Mamo”, piosenkę, którą napisał dla swojej zmarłej matki, podczas pierwszej rundy cięć. Jego udział zakończył się w fazie „bitew”.

Już po trzech miesiącach w programie otrzymał propozycję kontraktu nagraniowego z Universal Music Polska.

Teledysk, który wydał dla „Mamo” w listopadzie 2016 roku, okazał się sukcesem finansowym, z ponad 27 milionami wyświetleń w marcu 2022 roku.

na YouTube. W maju 2017 sama piosenka została oficjalnie pokryta platyną. Jego drugi autorski singiel, „Wracam co noc”, ukazał się w lutym 2017 roku i od tego czasu zgromadził ponad 5,1 miliona wyświetleń (stan na marzec 2022) .

i znalazł się na szczycie listy AirPlay News, która zawiera najlepsze utwory grane na polskim stacje radiowe.

Wykonując tę ​​piosenkę, wystąpił gościnnie w kolejnym sezonie The Voice of Poland w listopadzie 2017 roku [8], gdzie był głównym wykonawcą odcinka.

Z ponad 1,2 milionami wyświetleń na YouTube jego trzeci utwór „Utopieni” zadebiutował w kwietniu 2018 roku.

W październiku 2018 roku wystąpił gościnnie w programie Telewizji Polsat My3 dla dzieci . Wystąpił także gościnnie w Teleranku (TVP ABC) i Petersburski Music Show (TVP ABC) w tym samym roku (2013, potrzebne cytowanie) .

W chwili pisania tego tekstu (luty 2019 r.) występował w Łodzi na imprezie Artyści Przeciw Nienawiści prowadzonej przez Dodę .

Wywiad z nim ukazał się w numerze magazynu JOY, opublikowanym w marcu 2019 r. W kwietniowym wydaniu Pytania na śniadanie zatytułowanym „Boże Narodzenie” on i jego żona wystąpili, gdzie omówili swoje podekscytowanie z powodu zostania ojcem i jego ulubione tradycje bożonarodzeniowe .

Rok później, w 2020 roku, Jacek MEZO Mejer poprosił go o występ na swoim singlu Bogostan; utwór pojawił się później na dziewiątym albumie Mezo, Creed.

W czerwcu 2020 roku ogłosił uruchomienie własnej wytwórni płytowej ABM Records oraz premierę pierwszego utworu z albumu „Dotr na góry” .

Po zaledwie dwóch tygodniach piosenka zebrała już ponad ćwierć miliona wyświetleń na YouTube , plasując ją na 8. miejscu listy Vevo Polska TOP 20 .

W następnym miesiącu rozmawiał z Radiem Eska i Eska.pl o powstawaniu utworu, powstaniu wytwórni płytowej i tworzeniu planowanego albumu .

W 2020 roku zaśpiewał piosenkę „Dotr na góry ” na 57. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w ramach konkursu Debiuty.

Jego druga piosenka, „You Are All”, została wydana we wrześniu, 2020 i już zebrała ponad 1,47 miliona wyświetleń na YouTube.

Adam Stachowiak to współczesny piosenkarz pop. Kim był młody wykonawca nominowany w plebiscycie Debiutów na Ogólnopolskim Festiwalu w Opolu? Dowiedz się więcej o nim na ESKA.pl.

Adam stachowiak rodzice
Adam stachowiak rodzice

Wokalista i producent muzyczny Adam Stachowiak. Utwór Mamo Wracam co noc (Wracam co nocn) ma ponad 42 miliony wyświetleń na YouTube i jest platynowy.

Zajmuje również pierwsze miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w radiu. Ponieważ jego ukochana córka Agata urodziła się po dwóch trasach koncertowych, które w sumie dały ponad 80 występów, postanowił zrobić sobie małe wakacje od pracy.

Teraz odpowiedzialny rodzic i żonaty mężczyzna, wrócił z nowym albumem, aby ogłosić swoje przybycie jako dorosły.

Gwiazda Adama Stachowiaka na krótko wystrzeliła w 2016 roku, jak supernowa, ale to była tylko cisza przed burzą.

Stachowiak powiadomił swoich zwolenników w mediach społecznościowych podczas pandemii, że prawdopodobnie zostanie zamknięty na premierę nowego filmu, zmuszając go do rezygnacji z kampanii promocyjnej, nad którą pracował od miesięcy.

Muszę to oddać Adamowi Stachowiakowi; ma mocną wiedzę na temat wszystkich ruchomych części swojego zawodu.

Jego oddani zwolennicy rozpoczęli oddolną kampanię marketingową, rozpowszechniając klip w mediach społecznościowych i tworząc fanklub. Dawid Kwiatkowski to utalentowany artysta, który współpracował z Adamem.

Był ogromną niespodzianką w polskim konkursie wokalnym The Voice. W końcu osiadł, aby zostać człowiekiem rodzinnym i

d bohater pokolenia młodych ludzi. Ma nadzieję, że w tym roku powróci na listy przebojów.

W 2011 roku w wieku 19 lat Adam Stachowiak brał udział w polskiej wersji The Voice. Podczas swojego występu telewizyjnego w 2016 roku zdobył serca sędziów i widzów, składając wzruszający hołd dla życia i spuścizny swojej zmarłej matki poprzez muzykę. Jego wirusowy hit „Mama” ma teraz ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.

Tak wielu z was pozostawiło takie szczere odpowiedzi i to jest bardzo inspirujące. Kiedy czytam twoje opowieści, nie mogę powstrzymać się od emocji… Lubię tu zaglądać raz na jakiś czas, aby przeżyć te uczucia i ponownie nawiązać kontakt z moją publicznością.

Serdeczne „dziękuję” za pozostanie w pobliżu i powrót, aby przeczytać więcej. Chcę dla Ciebie jak najlepiej i mam nadzieję, że będziemy mogli częściej spotykać się na moim oficjalnym kanale.

Będzie to materiał zakulisowy z tworzenia tej piosenki, który zostanie wydany 12 lutego 2020 roku, a nowy singiel pojawi się w marcu. Pozdrowienia! Miesiąc temu Adam skomentował pod filmem.

Alicja, druga córka pary, właśnie się urodziła, a wieści zdradzili mu muzyk i jego żona Anna Stachowiak. Agata, pierwsze dziecko pary, niedawno skończyła półtora roku życia. Para podzieliła się słodkim zdjęciem siebie, dziecka i starszej siostry.

Sześć miesięcy temu Adam Stachowiak wydał piosenkę „Dotra Na Szczyt”, pierwszy smak jego albumu o tej samej nazwie.

Artysta ma dziś podwójne powody do radości: nie tylko przyjechała jego córka, ale ta piosenka ma już prawie milion wyświetleń na YouTube! Jego najnowszy teledysk „You are all” został poświęcony jego żonie i zgromadził już prawie 700 000 wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch miesięcy od premiery.

Adam stachowiak rodzice

Add a Comment

Your email address will not be published.