Camila cabello waga

camila cabello waga/Po udziale w drugim sezonie amerykańskiej wersji The X Factor, stała się znana w oczach opinii publicznej w lipcu 2012 roku jako członkini dziewczęcej grupy Fifth Harmony.

Dostali kontrakt z Syco Music i Epic Records, którzy wydali swoje dwa albumy studyjne. Były gościnny wokalista, który od 2016 roku wydaje własny materiał solowy, w tym przebój „Bad Things” Machine Gun Kelly.

Camila, jej samotny solowy album studyjny, zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego Billboard 200 i został dobrze przyjęty przez krytyków i fanów w 2018 roku .

Album był promowany piosenką „Havana”, w której wystąpił Young Thug i stał się światowym hitem, zdobywając szczyty list przebojów na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Australii i Stanach Zjednoczonych.

Camila cabello waga
Camila cabello waga

Laureat muzycznych statuetek, takich jak Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz Teen Choice Awards.

W 2012 roku wzięła udział w przesłuchaniu do The X Factor w Greensboro w Północnej Karolinie . Została zwolniona z programu w pierwszej rundzie, ale wkrótce sędziowie zaprosili ją i czterech innych uczestniczek do stworzenia grupy, ostatecznie znanej jako Piąta Harmonia .

Grupa podpisała kontrakt płytowy z Syco Music i Epic Records. Zajęcie trzeciego miejsca w finale programu było najlepszym, co mógł zrobić zespół. Wspólnie wydali minialbum zatytułowany Better Together and the LPs Reflection (2015) i 7/27 (2016) .

Cabello powiedziała, że ​​opuszcza zespół 18 grudnia 2016 roku.

W listopadzie 2015 wystąpiła epizodycznie w piosence Shawna Mendesa „I Know What You Did Last Summer” , z którą zajęła 18.

pozycję na liście Billboard Hot 100 , oraz 20. miejsce na kanadyjskim Hot 100 . Praca uzyskała status platyny w trzech krajach .

W tym samym roku pojawiła się na singlu Machine Gun Kelly „Bad Things” , który ostatecznie stał się jej solową pozycją w pierwszej „piątce” Hot 100.

Jej umieszczenie na liście „25 najbardziej wpływowych nastoletnich artystów 2016 roku” magazynu Timejest świadectwem jej pozycji w branży.

Zadebiutowała w piosence norweskiego DJ Cashmere Cat 9 „Love Incredible” 17 lutego 2017 r. Nagrała również „Hey Ma” wraz z Pitbullem i J Balvinem na ścieżkę dźwiękową Fast & Furious 8.

Teledysk i piosenka zadebiutowały w języku hiszpańskim 10 marca 2017 r., a w języku angielskim 6 kwietnia 2017 r. . Wystąpiła z Travisem Scottem i Quavo w przeboju Major Lazera „Know No Better”

Camila Cabello to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów o pochodzeniu kubańskim i meksykańskim. Urodziła się jako Karla Camila Cabello Estrabao 3 marca 1997 roku w Cojimar.

W lipcu 2012 roku zyskała sławę jako członkini dziewczęcej grupy Fifth Harmony, która powstała w drugim sezonie amerykańskiej adaptacji The X Factor.

Mieli dwa albumy studyjne opublikowane po podpisaniu kontraktów z Syco Music i Epic Records. Od 2016 roku solowa artystka, która zdobyła sławę jako piosenkarka w przebojach innych artystów, takich jak „Bad Things” Machine Gun Kelly (która zajęła piąte miejsce na liście Billboard Hot 100).

Camila, jej jedyny album studyjny, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych i był komercyjnym triumfem.

Album był promowany piosenką „Havana”, w której wystąpił Young Thug i stał się światowym hitem, zdobywając szczyty list przebojów na całym świecie, w tym UK Singles Chart i Irish Singles Chart.

Camila Cabello dołączyła do celebrytów, którzy chcą publicznie popierać „akceptację ciała”. Aktorka wyprodukowała film, w którym odwołuje się do własnego wyglądu.

Czy aktor lub aktorka jest teraz cięższa? Cóż, to prawda, ale nie ma w tym nic złego! Sprawdź, co Camila ma do powiedzenia na temat cellulitu i kobiecej anatomii.

Camila cabello waga
Camila cabello waga

Pomimo tego, że jest rok 2021, a zjadliwe uwagi na temat wagi lub kształtu ciała ludzi są nadal powszechne, krytyka wyglądu fizycznego jest nadal powszechna.

Na szczęście coraz więcej znanych postaci nie tylko głośno opowiada się za tak zwaną „pozytywnością ciała”, ale także własnymi działaniami demonstruje, że lepiej zachować zdrowy dystans i nie dbać o to, co inni myślą o twoim wyglądzie fizycznym.

Najnowszą polską mówczynią poruszającą ten temat jest Ewa Farna. Fani są świadomi obecności Demi Lovato od dłuższego czasu, a Camila Cabello właśnie poszła w ich ślady.

Dziewczyna Shawna Mendesa opowiadała ostatnio o swojej wadze i krągłościach.

Teraz, gdy nabrała trochę mięśni, Camila Cabello jest dumna ze swojej nowej sylwetki.

Czy ktoś może potwierdzić, czy Camila Cabello ostatnio przybrała na wadze? Może, ale nie ma to nic wspólnego z nikim poza nią,

a rozmiar piosenkarki nie powinien być przedmiotem dyskusji. Dodatkowo nie powinien to być żart ani mowa nienawiści.

Camila Cabello to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów z kubańskim i meksykańskim dziedzictwem płynącym w jej żyłach.

Zyskała sławę jako członkini dziewczęcej grupy Fifth Harmony, która powstała w wyniku drugiego sezonu t

Pokaz talentów The X Factor. Niedługo potem rozpoczęła karierę solową. Oceń swoją znajomość z nią.

Karla Camila Cabello Estrabao to piosenkarka i kompozytorka, która urodziła się 3 marca 1997 roku w Cojmar w Hawanie na Kubie.

W 2012 roku brała udział w drugim sezonie programu reality show The Factor, gdzie szybko osiągnęła sławę. Camila dołączyła następnie do dziewczęcej grupy Fifth Harmony.

Ponadto zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w konkursie. Syco Music było miejscem, w którym początkowo podpisali kontrakt płytowy (Simon Cowell i Epic Records, LA Reid).

EPka zespołu Better Together została wydana w październiku 2013 roku. Ponadto „Worth It” i „Work from Home” były ogromnymi hitami w USA.

W 2017 roku Cabello wydała swoją pierwszą solową piosenkę „I Know What You Did Last Summer”, w której wystąpił kanadyjski artysta Shawn Mendes.

Amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Nagraniowego przyznało następnie piosence certyfikat Platinum. Zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 swoim hitem „Havana”.

Camila została również uznana za jedną z 25 najbardziej wpływowych nastolatków 2016 roku. „Hawana” Camili właśnie została usunięta z reklamy Spotify w Wielkiej Brytanii, ponieważ uznano ją za zbyt przerażającą.

Rozpoczął się związek wykonawcy z Austinem Mahone (piosenkarz). Camila ujawniła swój związek z Austinem, byłym DJ-em 96,1 KISSFM, 24 listopada 2014 r.

Podobno zaczęła spotykać się z muzykiem Michaelem Cliffordem. Obserwowano parę w The Nice Guy.

Co więcej, Camila podobno spotyka się później z Shawnem Mendesem. Jednak zachowali swój romans w tajemnicy i nigdy go nie ogłosili.

Obecnie spotyka się z kimś o imieniu „Matthew Hussey” (pisarz, trener randkowy i YouTuber). Wydawało się, że spędzają razem wakacje w Meksyku.

Camila cabello waga

Add a Comment

Your email address will not be published.