Poczciwy krzychu wiek

poczciwy krzychu wiek/Pierwszy cyfrowy singiel EKIPY „Take over jutuby” ukazał się 12 lutego 2020 roku . Drugi utwór, „3Kipa”, był bardziej lubiany przez słuchaczy i ostatecznie znalazł się na szczycie polskiej listy Spotify .

Poczciwy krzychu wiek.28 years

Listy odtwarzania do pobrania w Apple Music i iTunes. Pięć dni po debiucie teledysk do tej piosenki zgromadził już 13 milionów wyświetleń na YouTube, a do 10 maja 2021 r. liczba ta wzrosła do ponad 50 milionów .

Zespół wydał teledysk do „Zaebycie”, na którym pojawił się Qry 8 kwietnia 2021 roku. Piosenka zadebiutowała jako singiel w serwisach streamingowych .

następnego dnia. Teledysk znalazł się na szczycie listy „Karty na czas” na YouTube tego samego dnia . Teledysk do ich kolejnego przeboju „Chill” był dość podobny .

Poczciwy krzychu wiek
Poczciwy krzychu wiek

Oficjalna data wydania singla to 1 maja 2021. Stworzona została do tego linia akcesoriów i odzieży . Współpraca zespołu z Jacu .

zaowocowała w maju publikacją utworu „Zygzak”. Pierwszy album zespołu, zatytułowany samodzielnie, ukazał się 26 czerwca i szybko stał się złoty dzięki silnej przedsprzedaży .

Płyta w pierwszym dniu sprzedaży zarobiła prawie 2,2 mln zł (ok. 500 tys. dolarów) . Teledysk do utworu „Napad na bank”, którego współautorem i współproducentem była Roksana Wgiel, został wydany w tandemie z wydaniem albumu .

Pierwszy występ zespołu odbył się 8 sierpnia 2021 roku. Miejsce to mieściło się przy ulicy Parkowej [25] w Krakowie.

Premiera 4 sezonu The Crew miała miejsce 12 marca 2022 r. (zespół co roku zmienia sezon). Tego samego dnia wydali piosenkę „Ekipa (Se4on)” i zaprezentowali linię odzieży i elektroniki sezonu 4 .

Kamil Chwastek publikując w sieci używa pseudonimu „Poczciwy Krzychu”. Kamil jest częścią społeczności YouTube producentów treści znanych jako Ekipa.

Ma ponad milion subskrybentów na YouTube i niesamowitą liczbę 1,4 miliona obserwujących na Instagramie.

Statystyki potwierdzają, że mamy do czynienia z internetowym celebrytą działającym w dobrej wierze. Nie przegap tego wpisu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym influencerze.

W TEAMie kluczową rolę odgrywa Kamil „Kruciwy Krzychu” Chwastek.

Kamil Chwastek po raz pierwszy pojawił się na kanale The Crew na YouTube w Halloweenowym filmie „UFO ZŁAMANE POD KRAKOWEM”, w którym wcielił się w postać Krzysztofa, mężczyzny widzianego za postacią po lewej stronie.

Jakiś czas później został formalnie wprowadzony do grupy. Pod względem oglądalności polskiego YouTube’a ekipa zajmuje obecnie pierwsze miejsce.

Krzychu Krzychu to pseudonim, pod którym działa członek zespołu Friza, Kamil Chwastek. Młodsi internauci raczej nie będą znali zespołu, a co za tym idzie Dobrego Przyjaciela.

Ten ambitny, ale skromny młody człowiek natychmiast przekonał ludzi. Na początek, kim on jest i jakie są jego zainteresowania? Poznaj faceta, który lubi szybkie samochody i zabawne spotkania.

Na razie zespół Friz ma najwięcej subskrybentów i poglądów ze wszystkich grup producentów YouTube. Ich główną misją jest nadawanie programów przyjaznych rodzinie, skierowanych wprost do młodszego zestawu.

Członkowie zespołu traktują siebie nawzajem jak rodzinę i wykorzystali to koleżeństwo, aby rozszerzyć swoją działalność poza internet i zająć się punktami sprzedaży detalicznej.

Większość grupy ma bardzo podobną treść kanału. Mogą ilustrować, jak za kulisami robi się różne rzeczy w pracy, lub mogą brać udział w różnych zadaniach, grach i quizach z resztą rodziny.

Mini Majk robi napoje i gotuje z Pauliną, a Marcysia, Tromba i Murcix szukają w Krakowie wyjątkowych knajpek.

Zarówno Jakub Patecki, który podróżuje do niesamowitych miejsc, jak i Kindred Krzychu, który demonstruje inżynierię samochodową, mają swoje unikalne rzeczy do podzielenia się.

Nie tylko dzieci często odwiedzają ich strony internetowe; dorośli też to robią. Poznaj szczegóły dotyczące Kamila Chwastka.

Kamil Chwastek pochodzi z Krakowa, urodził się 31 lipca 1994 roku. Ma 172 centymetry nieskażonej energii i chęci do występów.

Wiele razy w swoich filmach odwoływał się do swojego młodszego brata. Inżynier z Politechniki Krakowskiej, YouTuber Kindred Krzychu jest również inżynierem.

27-latek utrzymuje również bardzo dynamiczną obecność na Instagramie. Jego filmy o tematyce samochodowej zawsze są hitem.

Ponad 1,4 miliona osób dostroiło się, aby go zobaczyć. Jednak 1,2 miliona osób subskrybuje jego kanał „zwiastun motoryzacyjny” na YouTube.

Szybkie samochody i intensywne treningi to dwie rzeczy, których nie może mieć dość. Wciąż powtarza, że ​​piłka nożna zawsze była jego pasją.

Dla wszystkich kochanków, dobroduszny Krzychu nie był ostatnio widziany z partnerem. Wcześniej czy później dowiemy się, czy istnieje potencjalny przyszły małżonek. Teraz składa się z czterech kół i tatuażu serca z tłoków i łańcuchów rozrządu.

Team Friz, prowadzony przez empatycznego Krzychu

Friz potrzebował młodych, zmotywowanych i nieco nieznanych osób, aby zebrać swój zespół. Miał nadzieję

zebrać grupę ludzi otwartych na nowe pomysły, dobrych komunikatorów i wizjonerów. Pokora i optymistyczne zachowanie Krzycha szybko zdobyły uznanie publiczności.

Poczciwy krzychu wiek
Poczciwy krzychu wiek

Gdy nadszedł rok 2020, Killer Krzychu uruchomił swoje konto na YouTube. Influencer natychmiast zgromadził ogromną rzeszę fanów.

Innymi słowy, kto jest najnowszym YouTuberem? Kiedy możemy się spodziewać premierowych filmów na jego kanale?

KOMENTARZ (0)

Wiele młodych osób na YouTube próbuje zdobyć sławę, tworząc filmy. Jednak nie wszystkie z nich odnoszą sukcesy w produkcji materiałów, które mogą przyciągnąć dużą publiczność.

Pamiętajcie, że obecnie najbardziej subskrybowanymi YouTuberami są Abstrachuje, Friz, Blowek, Rezigiusz, Naruciak, Stuu czy Wersow.

Czy możemy oczekiwać, że nowy influencer YouTube stanie się częścią tej społeczności? Kim właściwie jest ten Dobry Krzych? Pełne informacje znajdują się poniżej.

1 sierpnia 2018 r. kanał EKIPA zadebiutował na platformie do udostępniania wideo YouTube. Szacuje się, że 1,39 miliona ludzi regularnie ogląda filmy ekipy. Ponad 75 milionów osób obejrzało kanał do marca 2021 roku.

Grupa działa na giełdzie pod nazwą EkipaToNosi, która jest jednocześnie nazwą własnej marki. Sklep prowadzi sprzedaż odzieży i technologii.

Grupa Friza i firma Koral wymyśliły lody EKIPA w marcu 2021 roku. W ciągu 40 lat istnienia tej firmy jest to największy nowy produkt, który trafił na półki sklepowe.

Po tym, jak słodycze trafiły na półki, ludzie zaczęli spekulować, czy mogliby sprzedać na aukcji opakowania lodów Crew. Na licytacjach za różne papiery zapłacono wiele setek tysięcy złotych.

Pierwsza piosenka grupy zatytułowana „We take over Jutuby” ukazała się w lutym 2020 roku. W związku z popularnością utworu Karol Winiewski i jego współpracownicy postanowili nagrać płytę.

Pozyskali m.in. pomoc przy skompletowaniu albumu zatytułowanego „3 SEASON”. Piosenki takie jak „3KIPA”, „ZAEBYCIE”, „Chill” i „ZYGZAK” były promowane przez Cleo, Donatana i BRO Krk.

Ponad tydzień po premierze klip do 3KIPA został odtworzony na YouTube ponad 16 milionów razy! Popularność wideo na polskiej stronie internetowej wzrosła w niespotykanym dotąd tempie.

Inne piosenki w podobny sposób przetoczyły się po sieci i znalazły się na listach Na Czasie. Ponad 100 milionów ludzi obejrzało teledyski do piosenek promujących start YouTuberów.

Poczciwy krzychu wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.