kasia mikołowicz wiek

kasia mikołowicz wiek/Kasia „DSCLL” Mikoowicz jest fotografem pod tym pseudonimem. Jej głównym zainteresowaniem jest portret.

Wszyscy jej bohaterowie mają swoje własne, wyraźne głosy. Taco, Quebonafide, abson i schafter, czterej najwybitniejsi artyści rapu w Polsce, pozowali przed jej kamerą.

To tylko jeden z wielu kierunków, w których podąża artysta, czerpiąc inspiracje ze starych fotografii.

Odbyliśmy z nią naprawdę długą rozmowę na temat obecnego stanu fotografii, jej zalet i wyzwań związanych z rozwijaniem własnego stylu w oceanie wpływów.

Kiedy i jak fotografia wkroczyła do twojego świata?

kasia mikołowicz wiek
kasia mikołowicz wiek

Kiedy byłem na pierwszym roku w gimnazjum. Kiedy w końcu tak się stało, zdałem sobie sprawę, jak bardzo podobało mi się podziwianie dobrych fotografii. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem.

Mój starszy brat hojnie obdarował mnie moim pierwszym aparatem cyfrowym, Canonem, abym mogła sama eksperymentować z fotografią. Kiedy byłem z kumplami, zrobiłem im kilka zdjęć.

W następnych latach zgromadziłem wiele aparatów, ale dopiero trzy lata temu mój partner dał mi analogowy model na urodziny, dzięki czemu naprawdę zainteresowałem się fotografią. To był zatem faktyczny początek.

Wyjaśnij swoją pierwszą reakcję na zdjęcia.

Zawsze pociągały mnie portrety, ponieważ dla mnie najważniejsze są jednostki. Dla mnie zdjęcia ludzi zawsze opowiadają więcej historii niż zdjęcia nawet najbardziej zapierających dech w piersiach scenerii. Z jakiegoś powodu bardziej pociągały mnie stare fotografie.

Członek rozpadającego się zespołu Friza właśnie podzielił się wiadomością, że spodziewa się dziecka. Piotr Nowak, w internecie znany również jako Nowciax, jest z siebie bardzo zadowolony po poinformowaniu małżonki o ciąży.

Piotr jest w firmie od początku jej istnienia; po raz pierwszy został zatrudniony jako fotograf, a następnie oficjalnie dołączył w 2020 roku.

Położył swój podpis na zdjęciach na Instagramie projektu, nad którym pracujemy razem od miesięcy.

Grupa Friz odnotowała gwałtowny spadek na rynku po przerwie. Cena jego akcji jest porównywalna z ceną znanego mrożonego przysmaku…

Nowciax ukazany jest w pierwszym ujęciu ze swoją dziewczyną, fotografką Kasią Mikoowicz (dscll). Piotr kładzie dłoń na okrągłym, nagim brzuchu kobiety w ciąży.

Zdjęcia USG dziecka prezentują zadowoleni rodzice na drugim zdjęciu. Nowciax pozuje z odbitkami do aparatu, podczas gdy jego kumpel podnosi kciuki.

Załoga FRIZ już tu jest?! Fenomen Internetu wkrótce ustanie “Niestety wspólne wysiłki dobiegły końca. Jednostki podejmują własne decyzje…”

Następujący tekst następuje po filmie.

Prawdopodobieństwo, że tak się stanie, jest wysokie. Poszukiwania pana prawego dla Piotra “Nowciaxa” Nowaka dobiegły końca. Od jakiegoś czasu spotyka się z tą samą kobietą.

Ich zwolennicy zakładali, że są parą. Chociaż nie powiedział jeszcze nic o tym publicznie, wspólne zdjęcia i fotosy wyraźnie pokazują, że jeden z członków zespołu Frizy jest w związku.

Piotr Nowak wyjechał na wakacje do Włoch. Udostępnia online kilka zdjęć z wakacji, a nawet pokazał selfie siebie i swojej ukochanej na swojej InstaStory.

Wysłał relację, którą upubliczniła, która zawierała migawkę duetu obok kultowej rzymskiej fontanny Di Trevi.

Nowciax i blondynka są widywani w teledyskach Ekipowicza od jakiegoś czasu. Przyjaciółka Nowciaxa siedziała na miejscu pasażera, kiedy jechał na przyjęcie urodzinowe Wersowa i na uruchomienie kolejki linowej w Energyland.

Połączyła ich wspólna miłość do fotografii. Być może zauważyłeś również, że lubią i doceniają streetwear i podobny wygląd.

Piotr Nowak przyznał się do podziwu dla Kasi Mikoowicz, nazywając ją swoją ulubioną fotografką z Polski. Nakręciła artykuły na okładki takich publikacji, jak OIO, Julia Posio i Young Leosi.

Współpracował również z Wersow przy promocji jej sklepu internetowego oraz przy szeregu sesji z wybitnymi liderami opinii.

Kasia jest również odpowiedzialna za większość zdjęć na Instagramie Nowciaxa. W odpowiedzi chwalę jej zdolności i chęć wyróżnienia się, pisząc to na jej wizerunkach.

Wszystko zaczęło się, gdy Marcysia Ryskala zamieściła w internecie filmik. W Berlinie YouTuber odwiedził Trombę i Nowciax. Fani zobaczyli, że w tle Piotr Nowak całuje kobietę.

Podczas nagrywania nazywali ją „rudymi” i celowo ukrywali jej twarz. Fani szybko zorientowali się, kogo wybrał Piotr Nowak po otrzymaniu wskazówek. Oni też mieli rację. Kasia Mikowicz jest ukochaną Nowciaxa.

kasia mikołowicz wiek
kasia mikołowicz wiek

Wasz teledysk do „Atmosphere” nakręcony w Los Angeles nawiązuje stylem do klasyka nowej fali Godarda „Masculin Feminin”. Skąd pomysł na te skromne obrazy w stylu retro? Doceniam to.

Francuska nowa fala wywarła wpływ na wideo; Początkowo miałem nadzieję, że nakręcę go w Europie, ale ten plan się nie powiódł. Pustynia została przypadkowo odkryta.

Czy mam rację, że wolisz filmy francuskie od innych? Uważam, że są ujmujące, ponieważ wydają się być bardziej powściągliwi niż przeciętny Amerykanin; nie piją tyle „kawy na ławce”, co, powiedzmy, Jankesi.

Muszę przyznać, że rzadko oglądam filmy, bo przemoc sprawia, że ​​choruję. W szczególności to, co istnieje między ludźmi.

Czyja praca polega na zapewnieniu przywództwa? Reżyserem był Tao Ruspoli, a ja nadzorowałem sprawy twórcze.

Nasze zainteresowanie twoją ścieżką kariery skłania nas do pytania, czy traktujesz aluzje narracyjne z lat 60., które stworzyłeś jako część swojego nowego, trwałego wizerunku, czy też postrzegasz je jako raczej przemijającą modę.

W mojej głowie nie ma nic. Moje działania są zawsze spontaniczne i autentyczne.

Gdy zamykam oczy i myślę o wokalistce, od razu przychodzi mi na myśl belgijska piosenkarka Selah Sue. Wzorzec ten jest również dostrzegalny w sferze muzycznej,

skłaniając do pytania, czy słuchacz celowo wtajemnicza publiczność w swoje sekretne gusta muzyczne. Chociaż lubię Selah Sue, nie wierzę, że nasze style muzyczne są do siebie dopasowane.

Dlaczego zdecydowałeś się pracować przy ilustracjach i grafice? O ile pamiętam, moje dzieciństwo zdominowały trzy zajęcia: granie na Amidze i malowanie.

Oprócz bycia biegaczem i zawodnikiem, mam też talent do tworzenia czegoś na tym konkretnym płótnie. Mój tata miał drukarnię w latach 90. i spędziłem tam dużo czasu.

Z przyjemnością obserwowałem go, gdy pracował, niezależnie od tego, czy składał książki, foldery, czasopisma, szukał idealnego koloru farby, czy wybierał papiery do użycia z szablonami.

Pokazał mi także tajniki pierwszego oprogramowania graficznego, Corel, i bardzo się ucieszyłem, gdy niektóre z moich wczesnych rysunków zostały powiększone i oprawione w ramki do pokazania w biurze swojej firmy.

Mniej więcej w tym samym czasie nauczyłem się kolażu i spędziłem lata tworząc analogi, łącząc ze sobą kawałki papieru, książki (niestety!), farby, brokat i rysunki.

kasia mikołowicz wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.