Renata Dancewicz Wiek

Renata Dancewicz Wiek – Urodzona 7 lutego 1969 r. Renata Dancewicz (ur. w Lesznie) jest polską aktorką i członkiem Polskiego Związku Brydżowego. Ukończyła maturę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Lubinie w 1988 roku.

Renata Dancewicz jest polską aktorką teatralną, kinową i telewizyjną. W wyniku „Na Wspólnej” TVN i innych produkcji, takich jak „Pukownik Kwiatkowski”, „Tato” czy „Ekstradycja 3”, uwagę publiczności zwróciła rola Weroniki Wilk-Roztockiej w serialu.

Renata Dancewicz Wiek
Renata Dancewicz Wiek

Renata Dancewicz urodziła się 7 lipca 1969 roku w Lesznie w Polsce. Rok po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim Leona Schiller podjęła pracę w Pastwowej Wyszej Szkole Pazdowskiej, Telewizyjnej i Teatralnej Wodzi, gdzie będzie kontynuować studia.

W 1991 roku została wpisana na listę uczniów dyscyplinarnie. Pasł się na biurku Wąbrzyskiego Teatru Dramatycznego. W 1995 roku uznała egzamin aktorski za ważny zewnętrznie. Dancewicz to polska aktorka i tancerka najbardziej znana z roli w serialu

TVN „Na Wspólnej”, za którą była nominowana do Złotego Globu. Z drugiej strony w swojej kolekcji mam tylko kilka nieco ciemniejszych ról. Zaopiekuj się nią teraz lepiej. Najbardziej znaną rolą aktorską Dancewicza była rola Ani w filmie Feliksa Falki Samowolka.

W tym samym roku zagrała w dwóch kolejnych produkcjach: thrillerze Wynajm pokój i komedii Komedia Maeska. Kilka lat później pojawiła się w komedii skośnej Radio Rzymianie, w komedii romantycznej Oczy niebieskie oraz w krótkometrażowej komedii erotycznej Diabelskie Edukacji.

W 1995 roku aktorka wcieliła się w rolę Krysi w filmie Pukownik Kwiatkowski, za który była nominowana do Złotego Globu.

Oprócz tych ról wystąpiła w tym samym roku w: opowiadaniach erotycznych, dramacie Tato i melodramacie Deborah. W ciągu kilku lat występowała na dużym ekranie w takich filmach, jak Ekstradycja 2, Szwedzki bohater, Gniew i Siedlisko.

Renata Dancewicz Wiek
Renata Dancewicz Wiek

W 2003 roku aktorzy mieli okazję przedstawiać się jako szerokiemu gronu. O ile mi wiadomo, to to samo, co obszerny serial

Na temat, któremu udzieliła swego błogosławieństwa, występując w roli Weroniki Wilk-Roztockiej jako adwokatki.

Szybko wzbudziła uczucie empatii i podziwu dla ludzi, których widziała. Zaczło zaczął coraz częściej pojawiać się na czarnym ekranie. Kryminalni, Niania, Ojciec Mateusz, Szpilki na Giewoncie, Komisarz Alex, czy Prawo Agaty to niektóre z programów, w których być może mogliśmy go oglądać:

W międzyczasie nie porzuciła pracy w przemyśle filmowym. Wypasała się między innymi w Pamitasz mnie?, 33 sceny z życia, Prosto z nieba,

Bejbi blues. Renata Dancewicz w wywiadzie określa się jako feministka. Playboy magazyn “Playboy” zamówił wcześniej niewidzianą sesję zdjciową dla magazynu i nigdy więcej jej nie widziano.

W konsekwencji sesja nigdy nie była widziana w kontekście znanych wcześniej „Playboya” pogldami i aktywnymi spacerami z sexizmem. Już na początku

kariery podjęła decyzję o skupieniu się na aktorstwie i pojawiła się w erotyce „Diabelskiej edukacji”. Jak powstała ta przygoda? Aby wyprowadzić ją z domu, matka obwiązała ją w pasie czerwoną wstążką.

W “Diabelskiej edukacji” pierwszą propozycją filmową jaką zrobiłem była rola w obrazie. Od początku wydawało mi się jasne, że nastąpi jakieś odwrócenie.

Na początku odmówiłem. Po chwili skontaktował się ze mną mój przedstawiciel i powiedział, że produkcja jest bardzo uzależniona od mojego w niej udziału. Przekonaj mnie, że zgadzam się z Tobą. Uścisnąłem wtedy mamę, ponieważ chciałem podzielić się z nią swoimi uczuciami. Powiedziała:

Renata Dancewicz Wiek
Renata Dancewicz Wiek

„Występują tam Dymna i Kondrat, według Majewskiego, dwaj najzdolniejsi polscy aktorzy. Nie ma w tym nic dziwnego”. grać, bo podobał mi się film, który widzieliśmy, dlatego robię to teraz – powiedziałem w rozmowie z serwisem Plejada.

Od 18 roku życia Jako Weronika występuje z nami w serialu „Na Wspólnej” jako Weronika. Kiedy zobaczyliśmy post, zobaczyliśmy, jak podekscytowana była Renata Dancewicz i jak opowiadała o swoich planach na przyszłość.

Jeśli nie dba o to, co robi z nimi we własnym umyśle i jakie jest jej najważniejsze pasji. Ponieważ aktorka jest w siódmym miesiącu ciąży, jest duża szansa, że ​​można ją w ten sposób podsumować.

W chwili pisania tego tekstu została zapisana na studia lingwistyczne na Politechnice Wrocławskiej. Z drugiej strony Nigdy nie interesował się karierą aktorów.

Zadebiutowała na scenie w Wąbrzyskim Teatrze Dramatycznym. W 1993 roku wystąpiła w czterech filmach.

W filmie “Wynajm pokój…” gra najważniejszą rolę. Pierwszeństwo przyznano mu ze względu na jego występ w serialu radiowym „The Radio Romans”. Od tego czasu od dłuższego czasu spada w serialach telewizyjnych. W tym momencie była najlepsza.

Wreszcie Dancewicz i Makowiak dali aktorom szansę pokazania swoich umiejętności. Ona widział w tym pracę i środek do celu, podczas gdy dla mężczyzn była to bardziej pasja i źródło siły. Pojawiło się pytanie, czy lub czy byli w stanie zejść z drogi innym ludziom. Pozostali jednak w prywatnym otoczeniu, nie omawiając sprawy w mediach.

Nieco później pobrali się Renata Dancewicz i Tomaszem Winciorkiem, mężczyzna wychowujący jej 18-letniego brata Jerzego. Natomiast Rafa Makowiak musiała znosić trójkę dzieci z Magorzatą Vasiną.

Można śmiało założyć, że Aktor nie da się zwieść żadną z nierealistycznych propozycji. Pierwszymi miejscami, w których je zobaczyliśmy, były „Królestwo kobiet” z TVN i „1983” Netflixa.

Renata Dancewicz Wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.