Ola Jordan Wiek

Ola Jordan Wiek – Zawodowa tancerka towarzyska i modelka Aleksandra “Ola” Jordan (z domu Grabowska; ur. 30 września 1982 r.) jest brytyjsko-polską tancerką towarzyską. Profesjonalistką Strictly Come Dancing w latach 2006-2015 była ona. Od zwycięstwa w Polsce Jordan przeniosła się do Anglii i nawiązała nowe partnerstwo z Jamesem Jordanem.

Ola Jordan Wiek
Ola Jordan Wiek

Pobrali się w Maidstone w hrabstwie Kent 12 października 2003 roku i teraz tam mieszkają. Taniec z gwiazdami: Taniec z gwiazdami w Polsce w 2018 roku zatrudnił ją na stanowisku sędziego. Ola Jordan jest dobrze zorientowaną tancerką towarzyską w filmie i telewizji.

Po prawie dziesięciu latach występów w brytyjskim programie Strictly Come Dancing, teraz ocenia polskich zawodników Taca na tle profesjonalnych tancerzy. Są dwie rzeczy, które wyróżniają tę kobietę: jest matką Jamesa Jordana i tatuatorką swojego ojca.

Tancerka urodziła się 30 marca 1982 roku, co oznacza, że ​​w tym roku skończy 37 lat. Pochodzi z Nasielskiej, małego miasteczka położonego około 50 kilometrów od Warszawy. Status Gwiazdy nadano jej w 2000 roku, kiedy miała zaledwie 18 lat.

Wcześniej rezydowała w Legionowie. Ola zaczęła trenować jako towarzyski w wieku dwunastu lat. Co ciekawe, jej instruktorem była Iwona Pavlovi, która później pojawiła się wraz z nią na ławie przysięgłych w Taca z gwiazdami!

Z Przemysławem owickim w 1999 roku Polska wywalczyła 12. miejsce w Mistrzostwach Świata w Mistrzoście. W 2000 roku zaczęła spotykać się z Jamesem Jordanem, który później został jej ojcem. W związku z jego nazwiskiem przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie wraz ze swoim partnerem zajęła drugie miejsce w konkursie Blackpool Professional

Rising Stars Latin oraz trzecie miejsce na British Championships for Professional Latin w 2006 roku. Jury Tacu z Gwizdami w 2018 roku, teraz jej miejsce zajęła Ola Jordan. Jednak niewytrenowany tancerz za każdym razem odradzał się do życia w dwóch edycjach.

Minęło dużo czasu, odkąd nie widzieliśmy jej w telewizji. Jak ulubienica spędza swój czas? Dugo zastanawiał się nad sztuką gotowania i doszedł do wniosku, że to Polska jest winna… W rezultacie całe jej życie uległo przemianie.

Wielu fanów programu Tanecznego ze zdziwieniem dowiedziało się, że Ola Jordan zostanie w Polsce z Beatą Tyszkiewicz. Wiele dziwactw Tancerki jest nieznanych w naszej okolicy. Już rok temu mieszkała w Polsce, gdzie była stałym bywalcem Tańca z gwiazdami.

Ola Jordan Wiek
Ola Jordan Wiek

A planie występ w Warszawie porównywano domaganiem się w Ojczynie podczas próby spektaklu. Skoro gwiazda przez dłuższy czas nie działa po polsku… Odessa opuściła koncert, bo cała jej uwaga została wyssana do sucha… ciy! Polka z ukochanym i córeczko pojawiła się na swoich oknadce, by opowiedzieć o kulis tej decyzji w najnowszym filmie magazynu “HELLO!”

W ten sam sposób, w jaki patrzyłem na siebie w lustrze, pomyślałem sobie: „Nie chc tego, wolałbym być w Cielu”. – Pamitam – powiedziałem. “Co zamierzam teraz zrobić??” Pytam siebie.

Nie jestem kobietą, która siedziała tu cały dzień, chcąc być matką w domu. Jak powiedziała jej Tancerka, “To byo, trudne. Trud trudne.”. Ola Jordan wystąpiła na Wyspach Brytyjskich, gdzie od dziesięciu lat jest wielkim hitem. O istnieniu Krystiana Kula dowiedział się Chrissem Hollinsem.

James Jordan, jej chłopak od 18 lat, został przez nią nazwany w Polsce. Jest jej partnerem i od tego czasu są razem. Od kilku lat promuje własną markę pasty do zębów. Ola Jordan będzie debatować z jurorami. W reality show „Dancing on Wheels” wystąpiły pary składające się z tancerzy inwalidzkich i ich partnerki tanecznej.

Od dziesiątego roku tańca Ola Jordan koncentruje się na rytmach latynoamerykańskich, a jej osobistą ulubioną jest rumba. Jej głównym korepetytorem była Iwona Pavlovi.

Nic dziwnego, że Jordan dotarł do finałów tak wielu najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie, w tym Pucharu Świata Zawodowców w Tenisie Mizuno w Blackpool i Brytyjskich Mistrzostw Zawodowców. Jako nastolatka miałam przyjemność poznać

Mistrzyni Polaków w 1999 roku. Napisała też książkę „Ściśle Ola”, w której zapisała własne życie. Dzięki swojej rozległej wiedzy na temat programów telewizyjnych Ola Jordan może pokusić się o obejrzenie najnowszego odcinka Taca w gwiazdami.

Mało kto wie kim jest prawdziwa zjawiskowa jurorka, zwłaszcza w polskich mediach, gdzie po raz pierwszy pojawiła się ona nagle. Najnowszy juror Taca z Gwiazdami, Kim, a jak chce używać terminu „kontrowersy”? Dlaczego jest porównywana do Joann Krup?

Ola Jordan Wiek
Ola Jordan Wiek

Nagle pojawił się w polskich mediach. Pomimo tego, że Ola Jordan jest dobrze znana w Wielkiej Brytanii, Polacy zastanawiają się, kim jest tajemnicza blondynka o obcym imieniu i… nietypowych wyczynach. Co to za tajemice kryje gwiazda? Nie wiadomo, jak Taca z

Gwiadami trafiła do jury polskiej edycji Taca. Wszystkie odpowiedzi można znaleźć w kolejnym artykule. Oli, podobnie jak narodowość, może oczekiwać, że zobaczy informacje o jej pochodzenia. Mimo, że piękne miejsce urodzenia Oli jest wyraźnie „polskie”, a ona biegle posługuje się językiem, jej pochodzenie nadal budzi konsternację dla innych. Czy Ola Jordan będzie jadła? Według oficjalnej strony gwiazdy gwiazda pochodzi z małego miasteczka Nielisk. Oprócz Legionowa, gdzie dorastała do 17 roku życia, przebywała tam również we wsi Legionowo.

Ola wyjechała do Wielkiej Brytanii z powodu problemów partnera biznesowego, a ycie pisze kilka scenariuszy. Tam mogła rozpocząć karierę i wyjechać dla mnie. Może się to wydawać dziwaczne, ale brytyjskie media relacjonują każdy etap wyścigu.

Tancerka pozostała tam do momentu, w którym polska edycja Taca z Gwiazdami zaproponowała jej udział w pokazie. Ola dołączyła do panelu w 2018 roku i zastąpiła Beatę Tyszkiewicz. Powiedziała, że ​​Polska od czasu do czasu przyjeżdża. Po tym, jak jej szkoła reklamowała klub taneczny w wieku dwunastu lat, Jordan zdecydowała się dołączyć do grupy. Tańczyła już w Polsce z Johnem Łowickim przed spotkaniem z Jamesem Jordanem. W 1999 roku wygrała Otwarte Mistrzostwa Polski, a rok później zajęła 12. miejsce na Mistrzostwach Świata.

Mimo profesjonalnego debiutu w 2003 roku, Ola Grabowska i James Jordan po raz pierwszy zatańczyli razem na Dutch Open w 2000 roku.

Po krótkiej przerwie w nauczaniu tańca latynoamerykańskiego w Hongkongu, para powróciła do zawodów w 2005 roku. Podczas Blackpool Professional Rising Stars Latin w maju 2006 roku, para zajęła drugie miejsce, aw listopadzie w British Championships for Professional Latin zajęli trzecie miejsce.

Ola Jordan Wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.