Tomasz Dedek Choroba

Tomasz Dedek Choroba – Tomasz Dedek, najbardziej znany z roli Jdruli w serialu „Rodzina zastpcza”, od jakiegoś czasu cierpi na ciężką chorobę. Aktor szpiegował grabie prostytutki. Nie należy lekceważyć Obowizków przewodowych, a szpital należy brać pod uwagę.

U Tomasza Dedki diagnozowano raka prostaty od ośmiu lat. W 2019 roku 64-letni aktor wypowiedział się o swojej psychice w jednym z najpopularniejszych programów TVN „Dzie dobry TVN”, emitowanym w sieci. W takim przypadku ujawnienie, nowotwór przez wasny. „

Tomasz Dedek Choroba
Tomasz Dedek Choroba

Rodzina zastpcza” musiała przejść operację, a także radioterapię, chemioterapię i terapię hormonalną. Nawet w najbardziej trywialnych okolicznościach nie chciałbym resygnować z aktorami. W serii „Diagnoza” chemioterapia jest zawarta w konkretnym torze. Na chwilę… wyszedł też ze szpitala.

Tomasz Dedek rozmawiał później w programie “Tok Szo” z Katarzyną Pakosiskie o swojej walce z rakiem prostaty. Jak wcześniej wspomniałem świadomość społeczna na

temat choroby znacznie wzrosła od tego czasu, gdyż mam silne przekonanie, że jest to wyzdrowieje. Jedyne, co wiem o jego wyobrażeniach, to to, że tylko on o nich wie. Tomasz Dedek często pojawia się w nowych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dużo uwagi poświęcono w tym roku serialowi „Na ze”, aw tym roku filmowi „eby nie byo ladów”.

Na nowy raper “Szmata” rap Maty “Szmata”, który miał premierę 27 września i cieszył się popularnością do końca programu, w teledysku.

W pierwszym półroczu było nie mniej niż 2 mln razy. Dla zdecydowanej większości najbardziej znany jest z gwiezdnej kreacji w “Rodzinie zastpczej”. Serial Jdrula dał aktorowi Tomaszowi Dedekowi największy jak dotąd przełom i nie mógł się powstrzymać od przyjęcia roli Alutki, postaci granej przez Joannę Trzepiecisk w pamiętnym duecie. Podczas prośby o występ w

„Dzie Dobry TVN” Tomasz Dedek mówił o swoich problemach psychiatrycznych. Twórca mitycznej roli „Jdruli” tłumaczy, że diagnoza wstrzsajcy diagnozy została postawiona w toku praktycznych testów. Odrzuć je na bok ze względu na śliniącą się biodrę,

która towarzyszy mu od jakiegoś czasu. Pomimo tego, że „Jdruli” zudze – zapad na raka prostaty – nie został wymieniony w biopsji, podział magnetyczny nadal obowiązywał. Tomasz Dedek był tak przerażony, że choroba zagrażała jego życiu.

W rezultacie tylko niewielka liczba osób spoza najbliższej publiczności ma pojęcie o tym, co się dzieje. Tomasz Dedek jest nie tylko aktorem filmowym i telewizyjnym; jest także aktorem teatralnym. Aby zorientować się, co się dzieje w jednym ze spektakli,

przeszedłem do uceczko użytkownika. Dodatkowy kredyt: odwróć głowę na bok, a nie tylko w lewo lub w prawo. Tomasz Dedek to aktor z imponującym

życiorysem obejmującym pracę w kinie, telewizji i teatrze. Mimo to Jdrul Kossoniem z „Rodziny zastpczej” nadal jest ulubieńcem wielu. Mimo częstych występów w mediach nadal jest aktywnym profesjonalistą. Nie można nawet najmniej zainteresować się powaniem choroby, o której słyszeli od jakiegoś czasu.

Tomasz Dedek Choroba
Tomasz Dedek Choroba

U Tomasza Dedki diagnozowano raka prostaty od ośmiu lat. W 2019 roku 64-letni aktor wypowiedział się o swojej psychice w jednym z najpopularniejszych programów TVN „Dzie dobry TVN”. W takim przypadku ujawnienie, nowotwór przez wasny.

Gwiazda serialu „Rodzina zastpcza” musiała przejść operację, a także radioterapię, chemioterapię i terapię hormonalną. Nawet w najbardziej trywialnych okolicznościach nie chciałbym resygnować z aktorami. Chemioterapia jest częścią serialu telewizyjnego „Diagnoza”. Szkoda, że ​​nie pamiętam nazwy szpitala.

Aktora nie było na ekranie od ponad roku. W tym czasie odszedłem od nowego. Fani i opinia publiczna nie mieli pojęcia, jak sobie z nim poradzić.

Jest tylko jedna osoba, która zna swój stan dobrego samopoczucia lepiej niż wszyscy: on. W pracy proszę o urlop. Dowiedziawszy się, że być może uda mu się wyzdrowieć, podzielił się swoją diagnozą z przyjaciółmi. Historię walki Tomasza Dedka z rakiem opowiedziano w programie TVN Dzie dobry.

Pierwszym niepokojącym sygnałem był zapach sfermentowanego mleka. Postawiono diagnozę: zooliwy rak prostaty, po wielu studiach. W skali 10 punktów uzyskałem 9; to była sytuacja zagrażająca mojemu zdrowiu psychicznemu.

Poszedłem do fantastycznego lekarza i podjęliśmy decyzję o operacji. (…) Podczas mojej choroby moi przyjaciele z Teatru Komedia martwili się o mnie. Podczas procesu wielokrotnie udało im się namówić mnie do rezygnacji z rekwizytów, za co jestem bardzo wdzięczny – mówił Tomasz Dedek w „Dzie dobry TVN”.

Jednak aktor nie porzucił całkowicie kariery aktorskiej. To, co zostało zrobione i nie zrobione, jest tym, co zostało zrobione, a nie zrobione, to to, co zostało zrobione i nie zrobione, to to, co zostało zrobione i nie zrobione, to to, co zostało zrobione i nie zrobione,

to to, co jest zrobione i nie zrobione, jest tym, co jest zrobione i nie zrobione jest to, co jest zrobione i nie zrobione, jest to, co jest zrobione i nie zrobione, jest to, co jest zrobione i nie zrobione, jest tym, co jest zrobione i nie zrobione. Wyzwaniem dla niego była nawet konieczność opuszczenia szpitala, aby wziąć udział w pokazie.

Wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero nadejdzie. Tomasz Dedek próbował radioterapii, chemioterapii i terapii hormonalnej, zanim zdecydował się na ostatnią. Obecnie zabieg jest opóźniony, aby dać organizmowi czas na przystosowanie się do zmian.

Cieszymy się dobrym samopoczuciem! Gwiazda “Rodziny zastpczej” Tomasz Dedek, znany z serialowej roli Jdruli, przespacerował się w Milczeniu.

W przeszłości miałem nieszczęście zorientować się, że ten facet walczy z rakiem to jedyne, co o nim wiedziałem.

Teraz, gdy odzyskał zdrowie, może opowiadać historie o trudnych czasach, które przeżył, będąc wspieranym przez rodzinę.

Tomasz Dedek Choroba
Tomasz Dedek Choroba

Gwiazdor był ulubionym gościem Katarzyny Pakosiskiej w programie „Tok Szo” w Superstacji dzień wcześniej. Nikt nie spodziewał się, że podczas ich rozmowy artysta otworzy się na temat swoich zmagań z chorobą psychiczną.

Z westchnieniem ulgi oznajmił, że po poinformowaniu dyrektora teatru, w którym pracuje, że jest chory, zapewnił go, że nie ominie go zbyt wiele spektakli. Aktor przypomniał też dokładny moment występu:

„Operacja rozpoczęła się 31 maja 2017 r. o godzinie 15:00 czasu lokalnego. Chciałbym zwrócić uwagę na oszałamiający kombinezon bezpieczeństwa operacyjnego… Minie rok, zanim skończę z tym projektem i będę wykonałem wszystkie badania “szczegóowe, kontrolne” “Mówi” mówię.

Aktorzy zebrali się pod koniec dnia, aby obejrzeć film, gdyż jest to „szansa” w sensie „wyleczenie:

O ile mi wiadomo, nie ma potrzeby niczego więcej wyjaśniać.

Tomasz Dedek Choroba

Add a Comment

Your email address will not be published.