Książę William Młody

Książę William Młody -Jego 40. urodziny obchodzono z kilkoma starymi i nowymi obrazami z młodości i wczesnej dorosłości, które brytyjska rodzina królewska udostępniła w mediach społecznościowych.
Książę William, najstarszy syn księcia Karola i księżnej Diany, w zeszłym tygodniu skończył 40 lat, a brytyjska rodzina królewska zaczęła świętować w mediach społecznościowych.

Inne zdjęcia prezentowane przez rodzinę królewską obejmowały jednego księcia jako młodzieńca w czerni i bieli oraz wiele pamiątkowych zdjęć wykonanych przez jego fotografa z królową Elżbietą II. zamieszczona pod wpisem: “Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin księcia Cambridge!”

Książę William Młody
Książę William Młody

Wspaniałe synody dla ksinej Diany były najlepsze. Aby uniknąć oddzielenia się od ściany, robiła wszystko, o czym mogła pomyśleć. Chciała, żeby traktowali wszystkich tak samo, bez względu na kolor skóry, kolor włosów, a nawet płeć. Lady Di była dobrą przyjaciółką najmłodszego członka grupy, zawsze kładąc mu ręce na ramionach i popychając go, gdy przebijał balon.

Ze starszym nawiązała silną więź… Świadomość, że starszy członek jej rodziny kiedyś dołączy do nich na pole bitwy, była dla niej pociechą. Jak Williama pisał swoje książki? Dziś mężczyzna obchodzi swoje 40. urodziny. Po raz pierwszy od rana następnego dnia członek synodu Diany mówił o jej uwięzieniu. Diana natomiast była nie tylko matko w kącie

Harry’ego, ale także powierniczkiem sekretów. Silna, a jednocześnie skomplikowana. W rzeczywistości ksi Williama było tak duże, że Diana mogła nie tylko słyszeć jego symfonie, ale w rezultacie zaangażowała się w rozmowę z nim i innymi.

Była to jedna z decyzji, której konsekwencji prawie na pewno nie przewidywano. Siadanie i omawianie specyfiki różnych powieści i spraw rodzinnych z Karolem, jego przyrodnim rodzeństwem, wywarło na niego ogromny wpływ.

Rodzice Williama od jakiegoś czasu nie mówili mu, że rozważają umieszczenie go w tak niepewnej sytuacji. Tumaczy sobie jako rodzice rodziców, w którym pomoga królowa Elbieta II zwróciła uwagę Latami, że obowizku to nie tylko wyraz pragnienia, ale raczej wyraz potrzeby.

Jednak Decyzja rodziców pozostała w mojej pamięci niezmieniona i przekazałam to monarchiom. Dopiero w poruszających się soowach Wilhelm wymienia nazwisko matki. Diana, Nasza Matka: Jej Życie i Dziedzictwo brzmi: „Kadc dzieci do snu, opowiadam im o mojej matce”.

Chciabym w taki sposób, ale w życiu”, ale ja wolę to zrobić w ten sposób. To jest wanie matka, a tak wygląda Williamowi, jakby stał przed ścianą. Jeśli chodzi o mnie, to doskonała sabawa, ale to też doskonały prezent dla kogoś innego.

Odkąd pamiętał, William był stałym sprzymierzeńcem Diany. Jednak pomimo jej wysiłków nie była w stanie się zmusić do obejrzenia filmu albo zjeść w McDonald’s, odkąd została złapana w środku nocy w środku nocy w środku nocy.

Było to dla niego dziwne, bo miał dużo odejścia tak: “Gdybym tylko wiedział, że to był ostatni raz, kiedy udało mi się porozmawiać z moim matko, ta rozmowa wygldaaby trochę inaczej.” Mnie wystarczyło wiedzieć, że jej życie dobiega końca Z drugiej strony Myslenie o tym jest dla mnie „szlachetne” – powiedział William w 2017 roku.

Książę William Młody
Książę William Młody

Powstanie fundacji robi simistniemy rodzin, którzy stracili swoje ostatnie prośby, że mata jest dla dobra drugiej osoby: „Pragnę jej sladami, stara si jej dorównaw. Gdybyście mnie tu dzisiaj widzieli, byłabym przerażona. Nie mam wątpliwości, że tak by się wszystko potoczyło.

Tutaj można zobaczyć najlepsze archeologiczne wyobrażenia ksicia matki Wilhelma, jako pierworodnego syna króla Karola i króla Diany, a także brata króla Harry’ego i siostrzeniec króla Edwarda II, król Wilhelm, zwany także Wilhelm Artur Filip Ludwick, jest księciem Cambridge.

Jeśli spojrzeć na typografię Wilhelma w kontekście, przypomina to staroświecką maszynę do pisania Królowej.William, nawet jako mały chłopiec, już znalazł się w centrum uwagi świata. Po śmierci matki stał się powszechnie znany wśród obywateli brytyjskich.

Związek Williama i Kate Middleton był dla nas widoczny od samego początku. Największe wydarzenie t w 2011 roku był niewątpliwie Ich lub. Jako dziadek Ksi jest ojcem trójki dzieci: Jerzego Aleksandry Ludwiki, Karoliny Elbiety Diany i Ludwiki Artury Karoli, z których wszystkie są rodzeństwem.

Wśród zdjęć udostępnionych na Twitterze jest zdjęcie księżnej Diany trzymającej swojego syna, księcia Williama. Na tym zdjęciu po raz pierwszy księżna Diana i książę Karol są widziani razem ze swoim nowo narodzonym dzieckiem.

Williama można również zobaczyć w ujęciu przebranym za pilota poszukiwań i ratownictwa w Królewskich Siłach Powietrznych. Również zdjęcie z ślubu księcia Williama i Kate Middleton w 2011 roku zostało zapamiętane przez Pałac Buckingham.

W ramach swoich publicznych i formalnych zobowiązań wobec królowej „Jego Królewska Wysokość jest obecnie zaangażowany w szereg działań i inicjatyw humanitarnych, koncentrując się na środowisku, młodzieży i zdrowiu psychicznym” – zauważyła rodzina królewska.

Mieszkańcy Londynu byli ostatnio zdumieni przez wnuka królowej Elżbiety. Książę Cambridge, ubrany niedbale, reklamował publicznie Big Issues.

Ludzie byli gotowi pozować z nim do zdjęć, gdy przechodził obok. Motywacja do akcji była mocna. Pismo jest sprzedawane przez bezdomnych, długotrwale bezrobotnych i ludzi, którzy potrzebują pieniędzy, aby uciec od długów.

Ku przerażeniu Wilhelma, był w stanie w bardzo podeszłym wieku okazać wsparcie dla swojej rodziny w czasach oficjalnego Wizyta. To była ostateczna decyzja Lady Di o wyjeździe z Wielkiej Brytanii do Australii i Nowej Zelandii w 1983 roku, kiedy odeszła z Karolem i Diany.

Ksina Walii chciała, aby William i jego brat Harry mieli jak najwięcej interakcji z typowymi mieszkańcami Wielkiej Brytanii. Super pomysł aby William i Harry pojechali do restauracji, wesoe miasteczka, wakacje, czy do kliniki AIDS i AIDS dla nieubezpieczonych.

Książę William Młody
Książę William Młody

31 lipca 1997 roku, podczas wakacji we Francji z księciem Williamem i księciem Harrym, księżna Diana tragicznie zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. Ksina została przewieziona do szpitala La Pitié-Salpêtriére, ale lekarz nie mógł się zmusić, by ją zmoczyć.

Diana ma 36 lat. Syn Williamsa, Ksi, zniszczył dzieło poprzedniego pokolenia. Wetherby School w Londynie, Ludgrove School w Berkshire i Eton College, gdzie biologia, geografia i historia sztuki są szczególnie interesujące, są szkołami przygotowawczymi.

Oprócz służby w armii brytyjskiej w Belize, ksi William służył również jako wolontariusz w Raleigh International w południowo-środkowym Chile po ukończeniu Eton College.

William studiował na najbardziej prestiżowym uniwersytecie w St. Andrews w 2001 roku. „Scottish Master of Arts” z regionu geograficznego będącego polskim licencjobiorcą otrzymał tytuł honorowy w 2005 roku.

Królewska Akademia Wojskowa w Sandhurst, gdzie kształcił się wraz ze swoim młodszym brat Harry był pierwszym wyborem Williama po ukończeniu edukacji na Uniwersytecie St. Andrews. William ukończył Akademię 15 października 2006 r. i został odznaczony Orderem Tutora.

Add a Comment

Your email address will not be published.