Renata Dancewicz Rodzina

Renata Dancewicz Rodzina – Jerzego ma podobny związek z Tomaszem Winciorkiem i symbiozą między nimi. Jako ateistka i feministka deklaruję siebie. Tomasz Winciorek jest mężem Renaty Dancewicz, z którą ma syna Jerzego. Przez pewien czas była w związku z aktorem Jackiem Braciakiem w 2016 roku.

Chociaż rodzina Dancewicz pochodzi ze wschodniego wybrzeża, wydaje się być rodziną znikąd, ponieważ nie mają dla niej żadnych starych grobowców. Po II wojnie światowej jej przodkowie mieszkali na terenach odzyskanych i z tego powodu nazywani są „wkurzonymi”. Jednak z jej perspektywy nie ma winy w zaciąganiu się w Poznaniu.

Renata Dancewicz Rodzina
Renata Dancewicz Rodzina

Dancewicz to polska aktorka występująca w teatrze, kinie i telewizji. szerszej publiczności znana z roli Weroniki Wilk-Roztockiej, adwokata w serialu „Na Wspólnej” i innych utworach, takich jak „Pukownik Kwiatkowski” i „Tato”. 7 lutego 1969 Renata Dancewicz urodziła się w Lesznie w Polsce. Rok na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie rok w Państwowej

Wyższej Szkole Państwowej, Telewizji i Teatru przekonały ją do podjęcia tam studiów. Stolica Polski, Łódź. W wyniku postępowania dyscyplinarnego jej nazwisko zostało skreślone z list studenckich w 1991 roku. Następnie wystąpiła w Teatrze Dramatycznym w Wąbrzychu.

W 1995 roku zdała pozalekcyjny egzamin aktorski. Jej pierwszą filmową rolą była Renata Dancewicz. W tym czasie zagrała role w filmie Wynajmij pokój (Thriller), Samowolce (dramat) i Komediowym małżeństwie (komedia). Następnie wystąpiła w serialu telewizyjnym „Radio Romans”, filmie fabularnym „Niebieskie oczy” oraz w seksualnym filmie krótkometrażowym „Devil’s Education” w reżyserii Waldemara Szarka. Szybko stała się ikoną seksu lat 90., podbijając serca fanów.

W 1995 roku Renata Dancewicz zagrała rolę Krysi w filmie „Pułkownik Kwiatkowski”. Za tę rolę była finalistką nagrody Złotej Kaczki. Marek Kondrat płakał, gdy zobaczył piersi Krysi w roli, którą z nim zagrała, a sekwencja ta została uznana za jedną z najbardziej pamiętnych w historii polskiego kina. W tym samym roku Renata brała udział w: opowiadaniach erotycznych, tacie i Deborah.

„Deborę” napisał i wyreżyserował Ryszard Brylski. Przed przejściem do takich projektów jak „Ekstradycja 2”, „Bohater Szwedzki”, „Gniew”, „Siedlisko” i „Ekstradycja 3”, Renata Dancewicz występowała w takich pracach jak „E = mc2,”, „Gniew”, „Siedlisko”. ” i „Ekstradycja 3.”. (2002).

Aktorka Weronika Wilk-Roztocka zaczęła występować w serialu TVN „Na Wspólnej” w 2003 roku. W 33 scenach z życia, „Prosto z nieba” i filmie „Bejbi blues” z 2011 roku występowała w różnych rolach przez cały czas trwania kolejne lata (2012).

Renata Dancewicz Rodzina
Renata Dancewicz Rodzina

Dancewicz była członkiem obsady programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami (2006). Poza tym znana jest ze swojego zaangażowania w życie społeczne, otwartości i pracy na rzecz równości kobiet i członków środowiska LGBT.W 1995 roku aktorka była nominowana do nagrody

Złotej Kaczki za rolę Krysi w filmie Pukownik Kwiatkowski.Ponadto w tym samym roku wystąpiła w Erotic Tales, Daddy and Deborah, które były wyprodukowana przez tę samą firmę.W następnym roku wystąpiła w takich filmach jak Ekstradycja 3, Gniew, Siedlisko i E=mc2, zanim wróciła na duży ekran.

W 2003 roku aktorka miała okazję pochwalić się swoim talentem szerszej publiczności. Stało się to w wyniku jej udziału w serialu Na Wspólnej, w którym zagrała adwokat Weronikę Wilk-Roztocką. Wkrótce zdobył sympatię opinii publicznej i stał się znany w całym kraju.

Ponadto zaczęła pojawiać się więcej na dużym ekranie. Niektóre z pokazów, w których ją widzieliśmy, to: Kryminalni, Niania, Ojciec Mateusz, Szpilki na Giewontcie, Komisarz Alex i Prawo Agaty, żeby wymienić tylko kilka.

W międzyczasie kontynuowała pracę nad swoimi filmami. W następnych latach wystąpiła w wielu filmach, m.in. Czy pamiętasz mnie?, 33 sceny z życia,

Renata Dancewicz Rodzina
Renata Dancewicz Rodzina

Prosto z nieba i Bejbi blues. Jerzy był akceptowany i uwielbiany przez swoją babcię, Renatę Dancewicz, aktorkę z serialu „Na Wspólnej”, mimo że Dancewicz mocno wierzyła w Boga. być może chciała, żeby jej wnuczka założyła rodzinę, ale nigdy tego nie pokazała.

Chociaż wolałaby mieć bardziej tradycyjną strukturę rodziny, obejmowała i kochała mojego nieślubnego dzieciaka i była zadowolona, ​​że ​​go ma. Nawet jeśli może być szlachetniejszy, to uważam, że czasem nie warto się otwierać. W końcu spowodowałoby to jej rozczarowanie i niepotrzebny ból”.

Był rok 2006, a Dancewicz połączyła się z Marcinem Olszewskim w trzecim sezonie reality show NBC Dancing with the Stars. doszła do szóstego odcinka serialu.

Ze swojej działalności politycznej aktorka jest dobrze znana w Polsce.Często wypowiada się na temat tego, jak ważne jest zapewnienie równego traktowania kobiet oraz gejów i lesbijek w Polsce.

Renata Dancewicz Rodzina

Add a Comment

Your email address will not be published.