Simone ashley wikipedia

Simone ashley wikipedia
Simone ashley wikipedia

Simone ashley wikipedia /\ Ashley Pillai została wychowana w Camberley, Surrey, przez indyjskich rodziców Tamilów Latha i Gunasekharan. Ma starszego brata.

Pomimo wychowania w rodzinie naukowców, Ashley stwierdziła, że ​​zawsze ciągnęło ją do dziedzin artystycznych. Początkowo rodzice nie chcieli wspierać jej artystycznych poszukiwań. W wywiadzie dla Glamour powiedziała: „Moi rodzice bardzo mnie chronili”. „Ich pokolenie jest nowe.

Ponieważ zostali sprowadzeni tutaj z Indii, nie mieli życia, w którym mogliby być kimkolwiek chcieliby być”. Jako dziecko Ashley miał kontakt z wieloma gatunkami muzycznymi, w tym operą, muzyką klasyczną i fortepianem.

Po ukończeniu szkoły średniej przez Ashley jego rodzina przeniosła się do Beaconsfield, gdzie uczęszczał do szkoły teatralnej Redroofs.

Po szkole artystycznej w zachodniolondyńskiej Arts Educational School nastąpiła kilka lat spędzonych w Kalifornii, gdzie ma rodzinę.


Jako Zuhra, Zuhra pojawiła się w dwóch odcinkach Wolfblood, pierwszej aktorskiej pracy Ashley. Następnie wystąpiła gościnnie w dramatach Broadchurch i Guilt (2016). (2017). Jako Aarti pojawiła się w Boogie Man jako część, zanim przeszła do Kill Ben Lyk, gdzie zagrała jedną z wielu postaci o imieniu Ben Lyk.

Ashley gra Olivię Hanan, powracającą postać w edukacji seksualnej, od 2019 do 2021 roku. Aktorka Elise Fox weźmie również udział w The Sister, psychologicznym dramacie thrillera ITV w 2020 roku.

The Viscount Who Loved Me, druga książka z trylogii Bridgerton, napisana przez Julia Quinn była inspiracją dla wyprodukowanego przez Shondalanda dramatu romantycznego z okresu Netflix, Bridgerton.

Ashley wzięła udział w przesłuchaniu w 2020 roku i została obsadzona jako Kate wraz z Jonathanem Baileyem jako Anthony. W marcu 2022 roku serial miał swoją premierę na Netflix. Wróci na trzeci sezon.

Wśród wschodzących europejskich gwiazd, Ashley została uznana za jedną z 30 osób poniżej 30 roku życia magazynu Forbes w European Entertainment w 2022 roku.


Brytyjska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna, gwiazda internetu, osoba wpływowa w mediach społecznościowych i twarz mediów Simone Ashley (ur. 30 marca 1995; wiek: 26 lat) Ze względu na jej zdolności aktorskie i szeroki zakres ról jest lubiana.

We wrześniu 2021 r. ponownie znajdzie się w centrum uwagi, gdy zostanie obsadzona w drugim sezonie serialu telewizyjnego Netflix „Bridgerton”.

W filmie zagra ją jako tytułową bohaterkę. Poza tym Ashley pojawiła się w wielu innych filmach i programach telewizyjnych, w tym w The Sister, Pokémon Detective Pikachu, Boogie Man i Strike.

W wywiadzie Simone stwierdziła, że ​​musiała radzić sobie z wieloma rasizmami, ale nigdy nie pozwoliła, by to ją przygnębiło. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wiki Simone Ashley, jej biografii, wieku, rodzinie, pochodzeniu etnicznym, życiu randkowym i doświadczeniu zawodowym.

Ashley urodziła się w Camberley, Surrey, Anglia, Wielka Brytania, 30 marca 1995 roku. Simone Ashwini Pillai urodziła się pod pełnym imieniem Simone Ashwini Pillai. W młodym wieku wraz z rodziną przeniosła się do Beaconsfield w Wielkiej Brytanii.

W wieku 26 lat jest już kobietą (stan na 2021 rok). Źródła podają, że chodziła do szkoły teatralnej Redroofs w Maidenhead w Berkshire. Jej edukacja obejmowała również Arts Educational School w Londynie. W liceum była wyjątkową uczennicą.

Wtajemniczeni twierdzą, że w szkole teatralnej Redroofs w Maidenhead chodziła do szkoły. Jej edukacja obejmowała również Arts Educational School w Londynie. Kiedy była w szkole, była wyjątkowo bystrą uczennicą.

Aktorka i modelka Simone Ashley, której prawdziwe nazwisko brzmi Simone Ashwini Pillai, jest warta 0,5 miliona dolarów. Od roku 2021 jest najbardziej znana z roli Kate Sharma w serialu telewizyjnym Bridgerton.

Po pojawieniu się w serialu telewizyjnym Sex Education 2019 i filmie Pokemon Detective Pikachu stała się sławna. Była również modelką, a jej nazwisko jest dobrze znane w świecie blichtru i przepychu. Simone Ashley urodziła się 30 marca 1995 roku, co daje jej 27 lat w 2022 roku.

Urodziła się i wychowała w Londynie, Anglii, Wielkiej Brytanii, w dobrze ugruntowanej rodzinie chrześcijańskiej. Jest chrześcijanką pochodzącą z Wielkiej Brytanii i identyfikującą się jako Brytyjka.

Uczęszczała do Redroofs Theatre School w Maidenhead, Berkshire w Anglii, na jej wczesną edukację.

Simone ashley wikipedia

Następnie studiowała w Arts Educational Schools w Londynie w Anglii, gdzie otrzymała dyplom. Chciała zostać aktorką i modelką, odkąd była małą dziewczynką. Gunasekharan Pillai, jej ojciec-przedsiębiorca, i Latha Pillai, jej matka mieszkająca w domu, to imiona rodziców Simone Ashley.

Jedno z jej starszego rodzeństwa, Sean Ashley, jest także jej bratem.

Simone Ashley jest obecnie singlem. Na razie jest samotna i niezwiązana. Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, co robiła w przeszłości.

Simone W rezultacie Ashley jest seksowną, atrakcyjną i czarującą młodą kobietą o oszałamiającej twarzy i słodkim uśmiechu. Wygląda na to, że ma kształt lalki o ładnych proporcjach ciała i szczupłej sylwetce, przez co wygląda jak seksowna lalka. Ashley Pillai została wychowana w Camberley, Surrey, przez indyjskich rodziców Tamilów Latha i Gunasekharan. Ma starszego brata. Pomimo wychowania w rodzinie naukowców, Ashley stwierdziła, że ​​zawsze ciągnęło ją do dziedzin artystycznych. Początkowo rodzice nie chcieli wspierać jej artystycznych poszukiwań. W wywiadzie dla Glamour powiedziała: „Moi rodzice bardzo mnie chronili”. „Ich pokolenie jest nowe. Ponieważ zostali sprowadzeni tutaj z Indii, nie mieli życia, w którym mogliby być kimkolwiek chcieliby być”. Jako dziecko Ashley miał kontakt z wieloma gatunkami muzycznymi, w tym operą, muzyką klasyczną i fortepianem.

Po ukończeniu szkoły średniej przez Ashley jego rodzina przeniosła się do Beaconsfield, gdzie uczęszczał do szkoły teatralnej Redroofs. Zanim zaczęła studiować aktorstwo w Arts Educational School w zachodnim Londynie, spędziła kilka młodzieńczych lat w Kalifornii, gdzie miała rodzinę.
Według naszych najnowszych szacunków Simone Ashley będzie warta 500 000 dolarów w 2022 roku. Jej głównym źródłem dochodów jest praca w kinie i telewizji, modeling i wiele innych przedsięwzięć. Koloryzm to problem w brytyjskim przemyśle filmowym i telewizyjnym, z którym Simone musiała wielokrotnie się zmagać. Jest utalentowaną piosenkarką, która kocha muzykę tak samo jak ona, a jej gust muzyczny jest nienaganny. Kiedy nie słucha muzyki klasycznej, lubi też słuchać ulubionych piosenek jej ojca. Gunasekharan i Latha Pillai mają jedną córkę, Simone (ojca). W Londynie jej ojciec prowadzi małą firmę. Według plotek, Latha Pillai jest mamą, która pracuje w domu i robi wszystko dla swojej rodziny. Sean Pillai jest starszym bratem Ashley. Pomimo tego, jak bardzo uwielbia swoją rodzinę, Simone nigdy nie opublikowała ich zdjęcia w Internecie. Jej rodzina pochodzi z indyjskiego stanu Tamil Nadu, gdzie urodzili się jej matka i ojciec. W rezultacie pochodzenie Ashley jest azjatyckie / mieszane. Ashley urodziła się w Wielkiej Brytanii w indiańskich (Tamilskich) rodzicach. Wyznaje wiarę hinduską. Ashley to oszałamiająca aktorka z bogatym doświadczeniem na scenie i ekranie. Jako aktorka współpracowała z szeroką gamą aktorów i modelek. Ona natomiast nie wspomniała o swoim życiu prywatnym. Niestety, nawet po przejrzeniu jej mediów społecznościowych nie udało nam się znaleźć żadnych informacji o jej rzekomym kochanku. Simone lubi spędzać czas ze swoimi kumplami! Biorąc to pod uwagę, ona jest

Simone ashley wikipedia
Simone ashley wikipedia

Add a Comment

Your email address will not be published.