Marcin Figurski Wikipedia

Marcin Figurski Wikipedia – Polski dziennikarz i prezenter Michał Figurski jest także producentem i organizatorem międzynarodowych konferencji, aktorem, reżyserem, pisarzem i restauratorem. Urodził się w Moskwie, gdzie jego wuj Zbigniew

Figurski był ostatnim dyrektorem generalnym FOZZ. Od końca lat 80. do początku lat 90. mieszkał w Libanie, gdzie studiował amerykask szko rednia. W 1993 roku w II LO. Jestem. S. Batorego w Warszawie, studiował dojrzały polski mówca.

Marcin Figurski Wikipedia
Marcin Figurski Wikipedia

Marcin Figurski urodził się w Olsztynie 22 listopada 1966. Reputację zyskały mu takie filmy jak Świadek koronny, Gniew i Wesele (2004). Jego pierwszą żoną była Agata Kulesza.

Rada Etyki Mediów wydała 7 czerwca 2011 r. oświadczenie stwierdzające, że w programie Poranny WF współprowadzonym przez Figurskiego doszło do „dramatycznego przejawu bigoterii wobec osoby o ciemnej skórze” (dotyczyło to polskiego urzędnika Alvina Gajadhura). ).

Rada uważa, że ​​Figurski i Kuba Wojewódzki użyli wobec faceta obelg na tle rasowym. W rezultacie ich działania zostały określone jako „naganne” [10]. Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Poudnie w lipcu 2011 roku wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia mężczyzny przez media.

Eska Rock SA (pracodawca Figurskiego) została ukarana przez KRRiT grzywną w wysokości 50 tys. zł 13 października. Kiedy 12 czerwca 2012 r. Figurski i

Wojewódzki pojawili się w programie Eska Rock Poranny WF, ukraińskie MSZ opublikowało komunikat, w którym odniósł się do ich wypowiedzi. Według MSZ Wojewódzki i Figurski „zajmowali się skrajnie poniżającymi wypowiedziami przeciwko

Ukraińcom, co jest nie do przyjęcia dla żadnej cywilizowanej osoby i demokratycznego społeczeństwa, w którym nie powinno być miejsca na wizerunek publiczny czy dyskryminację etniczną” i domagali się przeprosiny. Ministerstwo zaprotestowało przeciwko „niedopuszczalnym wypowiedziom obrażającym honor i godność Ukraińców”.

„Nie tylko rażąca niegrzeczność, ale także typowa mowa nienawiści” brzmiał werdykt Rady Etyki Mediów, która uznała, że ​​ksenofobiczne wybuchy dziennikarzy rozwścieczyły publiczność. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga-Poudnie wszczęła śledztwo w sprawie zniewag ukraińskich kobiet.

W uzasadnieniu tej radiostacji powoływano się na fakt, że większość jej słuchaczy to osoby pozostające na utrzymaniu lub mieszkające w domu z rodzicami, a propagowanie postaw i zachowań dyskryminacyjnych oraz tych, którzy lekceważą ciężką pracę jako źródło sukcesu w życiu, jest szczególnie

Marcin Figurski Wikipedia
Marcin Figurski Wikipedia

ryzykowne wśród tej grupy. Orzekając o karze, organ wziął pod uwagę dotychczasowe procedury, a także fakt, że ustawa została naruszona więcej niż jeden raz.

Marcin Figurski obecnie z nikim się nie spotyka. Nie znam nikogo, kto w tej chwili spotyka się z Marcinem Figurskim. Marcin Figurski nigdy nie był w zaangażowanym związku. Nie mamy pojęcia, z kim Marcin Figurski spotykał się w przeszłości ani czy był kiedykolwiek zaręczony.

Kulesza jest najbardziej znanym operatorem filmowym w Polsce. Agata wielokrotnie powtarzała, że ​​jej rodzina jest najważniejsza w jej życiu. Czy Kim należy do publiczności, która widziała najpopularniejszy film? W 2006 roku Agaty Kuleszy i Marcin Figurski połączyli się z aktorami.

Od pierwszego wyścigu minęło co najmniej dziesięć lat, ale on wciąż czeka na swoją wielką przerwę. Marcin jest operatorem i fotografem. Podczas produkcji seriali: Niania, Prosto w serce i Na Wspólnej pojawił się Bra. Figurski wraz z żoną mieszkają z synem na warszawskim Ursynowie.

Ciężko pracują, aby udaremnić imprezy firmowe. Dopiero gdy promuje własne filmy, Kulesza pojawia się publicznie w bikini. W takim razie nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zdołam zdobyć ze soba ma. Innymi słowy, jestem tym zmęczony. Od lat spędzam wakacje właśnie w tym miejscu.

Agaty Kuleszy jest wspaniałym żeglarzem. Mam domowej roboty przydymiony pychanky, który przypomina Wisle. Marianna, 18-letnia córka Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego, urodziła się w pierwszym roku ich związku.

Marcin Figurski Wikipedia
Marcin Figurski Wikipedia

W latach 1993-1995 pracował w Radiu Zet, Radiu Kolor i Rozgoni Harcerskiej (1995-1999). W weekendy prowadził “Przeboje Jedynki” i “Kolejka – lista przebojów” w TVP1. Był nadawcą RMF FM w latach 1999-2003, prowadząc różne programy, w tym listę przebojów „POPLista”.

We wrześniu 2003 rozpoczął pracę w Radiu 94 w Warszawie jako dyrektor programowy stacji, gdzie wraz z Kubą Wojewódzkim prowadził poranny zespół „Antilista”.

Jako współzałożyciel Antyradia w 2005 roku został dyrektorem departamentów programistycznych Antyradia Lsk i Antyradia Kraków. W grudniu 2007 roku pojawiła się informacja, że ​​wyjadą z Antyradia z Kubą Wojewódzkim, by rozpocząć pracę w Eska Rock.

Dziennikarze zareagowali na tę rewelację ze złością. Współprowadził z Wojewódzkim Poranny WF i Breakfast of the Champions w latach 2008-2012.

Od października 2014 do września 2015 współprowadził pokaz wraz z Kamilem Olszewskim. Problemy z Muzo.fm to wyłącznie nasza wina. Od 8 stycznia 2018 r. współprowadzi Antyradię Najgorszy kraj świata z Karoliną Korwin Piotrowską, a od 8 stycznia 2019 r. do 29 marca 2022 r. gościł pacjenta NieZY w Radiu ZET.

Czue dranie (2006), Nasze polskie wesele (2008) oraz polityczno-moralny program rozmów dla Polsatu Play Hard Rock Weekend wyprodukował i wyreżyserował.

Prowadził także chat show TV4dzie figowa, listę show Polsat Play Szrot oraz program Polsat News 2 WidziMiSi (2014–2017).

Pełnił funkcję dyrektora programowego rbl.tv od 2012 do 2014 roku.Podczas Wielkiej Gali Plejad w 2017 roku został nominowany do nagrody Gwiazdy Plejad w kategorii „osobowość roku”.

Add a Comment

Your email address will not be published.