Simone ashley wzrost

simone ashley wzrost

simone ashley wzrost

Simone ashley wzrost | Simone Ashley, pełne imię Simone Ashwini Pillai, to znana brytyjska aktorka i modelka, która ma 26 lat. Simone Ashley jest sensacją mediów społecznościowych, a nie jest aktorką. Simone Ashley urodziła się 30 marca 1995 roku. Londyn, Anglia, to miejsce, w którym urodziła się Simone Ashley w Wielkiej Brytanii. Rodzice Simone Ashley są Hindusami.

zejście.

Jej ojciec jest biznesmenem o nazwisku Gunasekharan i gospodynią domową o imieniu Latha. Sean to imię jej starszego brata. Pochodzi ze znanej brytyjskiej rodziny chrześcijańskiej. Jest obywatelką Wielkiej Brytanii i praktykuje chrześcijaństwo. Pauline Ashley Wykształcenie: Simone posiada tytuł magistra.

aktorka. W Szkole Teatralnej Redroofs w Maidenhead, Berkshire w Anglii, ukończyła edukację. Następnie ukończyła studia w Arts Educational Schools w Londynie, Anglii, Wielkiej Brytanii. S**x Education to najsłynniejsze dzieło Simone Ashley (2019),

Detektyw Pokémon Pikachu (2019), Broadchurch (2013) i Bridgerton (2021).

Brytyjska aktorka Ashwini Pillai jest znana ze swojej pracy aktorskiej. Obecnie jest popularną aktorką dzięki roli Kate Sharmy w serialu telewizyjnym Bridgerton. I S*x

Olivia Hanan/Olivia też w serialu Edukacja.

Pomiar
Simone Ashley to oszałamiająca aktorka pochodzenia azjatyckiego o fantastycznej osobowości. Ma ładną figurę i zwyczajną urodę. Spójrzmy na jej wiek, wzrost i cechy fizyczne.

Od 2021 r. Simone Ashley będzie miała 26 lat. Jej wzrost jest podany jako 5 stóp i 5 cali (167 cm) na kilku blogach i publikacjach. Jest szczupłą kobietą, waży około 52 kg. Jej przybliżone wymiary ciała to 33-24-34. Jej włosy są długie i mają mieszankę czerni i brązu.

Simone też ma brązowe oczy.

Po weekendowej premierze drugiego sezonu Bridgerton niektórzy widzowie byli ciekawi wzrostu Simone Ashley, ponieważ wydaje się taka wysoka w porównaniu do swoich koleżanek.
W najnowszym odcinku serialu pojawiła się postać Ashley, Kate.

serial z młodszą siostrą Edwiną, zwaną wspólnie siostrami Sharma w „tonach”.

Podczas oglądania nowego sezonu Bridgerton niektórzy fani są zainteresowani wzrostem Simone Ashley, ponieważ wydaje się, że jest „ponad” resztą obsady.

Simone Ashley opowiada o swoich najlepszych doświadczeniach za kulisami

zarówno z programu, który teraz ogląda, jak i z jej popularnego programu „Bridgerton”. Dodatkowo zobacz, kto zwycięży w starciu między Jonathanem Baileyem a nią. Simone Ashley Chłopak/randka: Aktorka Simone jest teraz singielką. Jeśli chodzi o Simone, nie znaleziono dokładnych informacji.

chłopaka lub randki. Nawet informacje o jej chłopaku nie znalazły się na jej profilu w mediach społecznościowych. Brytyjska aktorka Simone Ashley zyskała rozgłos, gdy została wybrana do roli Olivii w S*x Education. Została jednak również obsadzona w wielu innych popularnych programach i filmach, takich jak Bridgerton,

Lekarze i Detektyw Pokémon Pikachu.

Ashley jest aktorką o wzroście 5 stóp i 10 cali, według jej strony internetowej IMDb (178 cm). Edwinę, młodszą siostrę Kate, gra Charithra Chandran, która jest znacznie niższa i mierzy zaledwie 160 cm. wysokości na ekranie różnią się o

więcej niż pół stopy w starych pieniądzach, czyli prawie 7 cali! Edwina zaczyna zabiegać o Anthony’ego Bridgertona, ponieważ jest najbardziej odpowiednią osobą w sezonie. Jednak szybko pojawia się trójkąt miłosny między nimi a Kate. Jonathan Bailey, który gra Anthony’ego Bridgertona, jest o cal wyższy od Ashleya i mierzy 5 stóp 11 cali, zgodnie z jego IMDb.

simone ashley wzrost

simone ashley wzrost

Add a Comment

Your email address will not be published.