Rybakina wzrost

rybakina wzrost

rybakina wzrost

Rybakina wzrost | Kazachska tenisistka Elena Rybakina urodziła się 17 czerwca 1999 roku w Moskwie. Reprezentowała Rosję do czerwca 2018 roku. Zaczęła grać w tenisa w wieku 5 lat z pomocą ojca. W 2016 roku zaczęła profesjonalnie uprawiać ten sport. W młodszym roku spisywała się dobrze. To znaczy

Zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji. W singlach dziewcząt awansowała do półfinału Australian Open i Rolanda Garrosa. Jej zawodowy przełom nastąpił w 2019 roku. W tym roku osiągnęła swój pierwszy tytuł w rankingu WTA i awansowała na pozycję 50. W kolejnym roku wygrywała.

pasemko. Zadebiutowała w Grand Slam w ćwierćfinale 2021 roku. Na kortach Rolanda Garrosa z powodzeniem wykonała ten wyczyn. Jej ulubioną nawierzchnią są korty twarde. Szanuje Justina Henina i Rogera Federera. Jest bliskim przyjacielem Olesyi Pervushiny i Sofyi Lansere poza dworem.

Natela Dzalamidze też. jak stworzenia. Ma dwóch chłopców.
Rybakina osiągnęła najwyższą łączną ocenę juniorów nr 3 w wieku 17 lat, co było bardzo późno w jej karierze juniorów. Wygrała juniorskiego Wielkiego Szlema i awansowała do dwóch półfinałów.

2017 Trofeo Bonfiglio zwycięzca klasy A. W czerwcu 2018 r. Rybakina zmieniła federacje z Rosji na Kazachstan po tym, jak zadebiutowała w pierwszej 200 miesiąc wcześniej. Nie miała osobistego trenera, gdy była juniorką i nie zatrudniała nauczyciela podróżującego przed przejściem na emeryturę.

do początku 2019 roku. W połowie 2019 roku odniosła swój pierwszy trwały sukces na WTA Tour, co zostało podkreślone przez jej dziewicze zwycięstwo w turnieju WTA w Bucharest Open i debiut w pierwszej setce rankingu. Przełom Rybakiny nastąpił w kampanii 2020, kiedy wygrała trasę pięcioma zwycięstwami.

dotarła do czterech finałów w swoich pierwszych pięciu konkursach roku. Rybakina, która ma 1,84 m (6 stóp 0 cali) wzrostu, ma mocny serwis i może wytworzyć siłę zarówno na forhend, jak i na bekhend. Ma tendencję do grania od linii bazowej i porusza się dobrze jak na swój rozmiar.

wzrost.

Rybakina przeniosła się do Klubu Tenisowego Spartak z Klubu Sportowego Dynamo, gdzie miała wielu wykwalifikowanych trenerów. Otrzymała trening od Andrieja Czesnokowa, byłego gracza z pierwszej dziesiątki i Evgenii Kulikowskiej, byłego gracza z pierwszej setki. Jednym z jej trenerów była Irina Kiseleva, ekspertka fitness.

Złoty medalista pięcioboju współczesnego na mistrzostwach świata.

Dopóki nie była juniorką, Elena nie otrzymywała zindywidualizowanych instrukcji; zamiast tego ćwiczyła z grupą około ośmiu graczy do 15 roku życia iz grupą czterech graczy do 18 roku życia. Grała też w tenisa tylko kilka razy.

godzin dziennie i zaangażowane w trzy godziny aktywności fizycznej. Musiała zarządzać tenisem na studiach, ponieważ poszła do konwencjonalnego liceum bez programu lekkoatletycznego, co ograniczało jej czas na tenis. Była trzecia juniorka na świecie to Rybakina. Zaczęła piosenkę.

na .

W wieku 14 lat, ITF Junior Circuit w listopadzie 2013. Rybakina jest agresywną zawodniczką, która chce jak najszybciej zdobyć punkty. Jego ryzykowne podejście do gry powoduje, że z biegiem czasu kumulują się zarówno zwycięzcy, jak i niewymuszone błędy. Ma umiejętność służenia i rozwijania władzy z łatwością.

rybakina wzrost

rybakina wzrost

Add a Comment

Your email address will not be published.