Bedoes wzrost

bedoes wzrost

bedoes wzrost

Bedoes wzrost | Bedoes, prawdziwe nazwisko Borys Przybylski, to polski raper i autor tekstów, który założył zespół 2115 Gang. Urodził się w Bydgoszczy 21 kwietnia 1998 roku. Muzyk jest członkiem wytwórni SBM Label, współpracował także m.in. z raperami Solar, Biaas, White 2115, Blacha i nie tylko.

Quebonafide, Taco Hemingway, Lanek, Young Multi, Pressa czy kanadyjski raper. Jego debiutancka płyta pt. Aby jego śmierć była znacząca, spotkał się z sprzecznymi reakcjami i osiągnął pierwsze miejsce na listach przebojów OLiS w Polsce, sprzedając ponad 15 000 egzemplarzy. Jego dwa kolejne albumy studyjne, The

Oprócz zajęcia pierwszego miejsca na wspomnianej liście, Kwiat Polskiej Młodzieży (z Kuba Producer) i Opowieści z Doliny Smoków (z Lankiem) otrzymały platynowe i diamentowe nagrody za album.

Otrzymał nagrodę Glamrap, jak podaje portal Glamrap.pl.

Debiut Roku 2017. Piosenka „05:05” została nominowana do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii Przebój Roku (nagroda publiczności)
Bydgoszcz, Polska, 1998 narodziny; wychowanie na majątku Bartodzieje. Raper został wychowany przez matkę i starszą siostrę bez ojca.

babcia. Zaczął nagrywać w wieku 13 lat, a gdy miał 15 lat, wyprodukował mixtape’y, takie jak Ganesha’s Blessing, Gucci Watch, Najkrubszy of the Youngest, Anubis’s Throne i FR $ HTILLIDIX. Po maturze raper zrezygnował jeszcze bardziej.

poświęcając edukację dla kariery muzycznej On i 2115 współpracowali przy mixtape’ie TBK (To Bartodzieje Kurwo), który ukazał się w 2014 roku w limitowanym nakładzie 50 egzemplarzy. Po latach płyta znalazła się wśród najdroższych i najtrudniejszych albumów, jakie wówczas ukazały się na rynku.

rap po polsku. Udostępniono go na innym mixtapie o nazwie Squadshits w 2016 roku. W tym samym roku w Bydgoszczy urodził się raper z Polski Bedoes. Zaczął nagrywać swoje utwory w wieku 16 lat, które spotkały się z dużym uznaniem. Bedoes jest powiązany z gangiem i wytwórnią SB Maffija.

i tam albumy są właściwie wydawane. Założył również własną wytwórnię 2115. Pomimo kontrowersyjnych incydentów, które miały miejsce, gdy był jeszcze młodzieńcem, dziś raper stara się zaszczepić wśród swoich słuchaczy doskonałe wartości. Raper osiągnął i nadal odnosi wielki sukces pod względem

zarówno pod względem serwisów streamingowych, jak i sprzedaży albumów fizycznych.
Wiele osób zauważyło, że raper jest wysoki. Bedoes ma 187 cm wysokości, więc to wrażenie jest trafne. Bedoes, raper z młodszego pokolenia, założył 2115 Gang. Udało mu się wspiąć na szczyt

Dość szybko wszedł na polskie listy przebojów i obecnie współpracuje z czołowymi raperami. Osiągnął już wiele godnych uwagi osiągnięć. Jak dobrze jesteś zorientowany w Bedoes? „Gang, gang, gang” był debiutanckim utworem, który zapoczątkował jego karierę. „That Death Matters” to tytuł jego debiutanckiego albumu.

skonfrontowany ze sprzecznymi emocjami. Opowieści z Doliny Smoków i Kwiat polskiej młodzieży, dwie kolejne, zebrały już znacznie lepsze recenzje. Wprowadził takie hity jak „Copaki nie płacze”, „VOGUE” czy „Idzie lato”. Nagrywał muzykę ze znanymi polskimi raperami, m.in. Taco Hemingwayem, Biaasem i Quebonafide.

bedoes wzrost

bedoes wzrost

Add a Comment

Your email address will not be published.