Kuba midel wiek

kuba midel wiek

kuba midel wiek

Kuba midel wiek | 36-letni inwestor z Łodzi nazywa się Kuba Midel. Przez ostatnie dziesięć lat mieszkał, założył rodzinę i zarabiał na łódzkich nieruchomościach w tym mieście. Do tej pory kupił, sprzedał i odrestaurował kilkanaście domów z prefabrykatów dla siebie i swoich bliskich. Po 10

Kuba inwestuje od lat i obecnie wynajmuje około pięćdziesięciu budynków, w tym 18 mieszkań. Zarabia kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Z młodego człowieka z ubogiej dzielnicy Łodzi przekształcił się w zamożnego inwestora. Twierdzi, że każdy może rozpocząć swoje doświadczenie od inwestowania.

w nieruchomości. Odpowiednio zarządzana jest firmą, która zawsze zarabia. Od dwóch lat prowadzi swój kanał YouTube, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie zobaczymy Kubę w akcji. Kupi mieszkanie z prefabrykatów w budynku mieszkalnym przy „odzkiej Retkini”.

i będzie wytrwale negocjować warunki. Zabierze też widzów do niedawno wyremontowanego mieszkania w Teofilowie w Łodzi, które kupił pół roku temu w fatalnym stanie. Jak teraz wygląda mieszkanie i co jest dla niego korzystniejsze – sprzedać je czy wynająć?

„Janosz Biznesu to ktoś, kogo szanuję bardziej niż biznesmena” – Kuba Midel o tym, dlaczego prowadzenie małego biznesu nie jest czymś, czego należy się wstydzić. Kuba Midel, twórca firmy odzieżowej Venerdi oraz mobilnej szkoły języka angielskiego z lokalizacjami franczyzowymi w całej Polsce,

jako inwestor nieruchomości gruntowych, mieszkaniowych i komercyjnych. Twórca kanału Akademii Bogoci na YouTube tłumaczy, dlaczego prowadzenie średniej wielkości firmy jest największym wyzwaniem, zachowując jednocześnie równowagę i promując konwencjonalne podejście do biznesu.

firma.

Kuba Midel właśnie wróciłem z urzędu skarbowego, wcześniej spotkałem się z kontrahentami, a na maile odpowiadam od rana. Przedsiębiorca jest chory, ale świat nie przejmuje się tym, czy musisz prowadzić własny biznes, czy jesteś przeziębiony, czy nie. On

Twierdzenie, że jest na emeryturze, ćwiczy karate po pracy i jest rodzicem, to kłamstwa. Nie możesz pozbyć się mentalności biznesmena. Nie da się zabić wewnętrznego wilka biznesowego. Dodatkowo problemy finansowe czy kłopoty małżeńskie nie zakończą tej gry; tylko urząd skarbowy.

zdolny do orki. Założyłem większość swoich biznesów, ponieważ byłem niezwykle ciekawy. Założyłem mobilną szkołę języka angielskiego 15 lat temu i rozszerzyłem ją na zasadzie franczyzy w całym kraju. Niedługo potem powstała linia odzieżowa, która pomogła mi stać się bardzo bogatym.

pieniądze. Dostępnych jest również kilkaset nieruchomości na wynajem. Zrealizowałem swoje plany. Ale z biegiem czasu zrozumiałem, że posiadanie sporej fabryki, tysiąca pracowników i prywatnego samolotu nie gwarantuje sukcesu komercyjnego. Korporacyjna awantura i garnitury nie są moimi ulubionymi.

Chcę pomóc ludziom przygotować się do prowadzenia biznesu w praktyczny, uczciwy sposób. Musisz pamiętać, że biznes jest nudny i nieciekawy, a kluczem jest efektywne zarabianie pieniędzy i zarządzanie finansami. Wykazuję realistyczny biznes.

kuba midel wiek

kuba midel wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.