Kamila smogulecka wiek

kamila smogulecka wiek

kamila smogulecka wiek

Kamila smogulecka wiek | 12 października 1995 roku w Od. urodziła się Kamila Smogulecka zwana Zusje. Dziedzictwo 24-latki ze Wschodu jest tym, co daje jej naturalne piękno. Smogulecka miała dwie babcie: pół Chinkę, pół Rosjankę i Ukrainkę. Jako Luxuria Kamila Smogulecka rozpoczęła swoje życie zawodowe.

Astaroth. Wystąpiła w teledysku do utworu Nie lubimy do w 2012 roku, jednego z wczesnych przebojów Donatany. Dziewczyna natychmiast przyciągnęła uwagę mediów i internautów swoim naturalnym pięknem. Karolina Smogulecka, bo tak naprawdę ma na imię

W 2012 roku Zusje, dawniej Luxuria Astaroth, rozpoczęła karierę w polskim show-biznesie. Wystąpiła w teledysku do jednej z wczesnych piosenek Donatana „Nie Likimy do”, gdy była jeszcze nastolatką. Uwagę widza od razu przykuł klip z ubijaniem masła “Sowianka”.

Ze względu na swoje niesamowite piękno przyciągnął wiele uwagi mediów. Swoje charakterystyczne cechy zawdzięcza nie tylko zabiegom medycyny estetycznej, ale przede wszystkim swoim wschodnim przodkom: z Ukrainy pochodzi jej babcia, a druga

babcia była Rosjanką iw połowie Chińczykiem.

Po oszałamiającym sukcesie filmu Luxuria otrzymała wiele intrygujących ofert pracy. Smogulecka wcieliła się w postać Angeliki w filmie „Promise” z 2014 roku, który był prezentowany w teatrach. Ale z czasem Luxuria

zaczął być omawiany w mediach częściej w kategoriach skandali i skandali niż w kategoriach swoich triumfów. Następnie przyznała, że ​​jej prowokacyjne uwagi i szokujące działania były spowodowane nadużywaniem alkoholu i narkotyków. Na jej prośbę w kluczowym momencie

Mamo, w końcu dokonała wyboru, aby uzyskać pomoc. Jest trzeźwy od ponad dwóch lat. Ukończyła 8-tygodniowy program terapii stacjonarnej we wrześniu 2018 roku w ośrodku terapii uzależnień w Jastrzbiej Górze. Luxuria nie poddała się po wyjściu z placówki.

nie tylko jej obecny pseudonim kreatywny, ale także wcześniejsze nawyki imprezowe. Postanowiła zacząć eksperymentować z muzyką jako Zusje. Na jej kanale YouTube możesz znaleźć teledyski do jej własnych utworów. Został oficjalnie wystartowany 26 października 2019 r. podczas gali Fame MMA 5 w Gdańsku.

ujawnił, że podczas szóstej edycji imprezy, która odbyła się 28 marca 2020 roku, 24-letni wówczas Zusje zmierzy się w oktagonie z młodszą od niego Martą Linkiewicz. Od tego czasu w pojedynki toczyły się również Kamila i Dagmara Szewczyk.

„Kamiszka” Wybraczyk, partner prywatny Marty Rentel – znanej w sieci jako Marti Renti – oraz Artura Szpilki.

Niestety, Smogulecka z trudem radziła sobie ze swoją ogromną popularnością i zaczęto o niej pisać coraz więcej artykułów w odniesieniu do innych osób.

prowokacyjne uwagi, skandale i niewłaściwe zachowanie. W wywiadach z Kubą Wojewódzkim wypowiadała historyczne stwierdzenia, takie jak „plucie w twarz szatanowi” i „wlewanie krwi menstruacyjnej do napoju mojego wymarzonego chłopca”. Kamila zaczęła się maltretować.

zażywanie narkotyków i alkohol. Po kilku tygodniach poradnictwa trafiła na odwyk, który ukończyła we wrześniu 2018 roku.

kamila smogulecka wiek

kamila smogulecka wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.