Jula Piosenkarka Wzrost

Jula Piosenkarka Wzrost

Jula Piosenkarka Wzrost

Jula Piosenkarka Wzrost | Prawdziwa Julita Ratowska, głosowanie na pierwsze miejsce na Julę Fabiszewską to polska piosenkarka i kompozytorka urodzona 3 marca 1991 roku w Omie. Stała się znana dzięki swoim przebojom „Every Time” i „You Don’t Stop Me”. Do tej pory wydała trzy studyjne albumy: Na krawędzi (2012), 180° (2014) i A Million Words.

(2017).

Urodziła się w Omie 3 marca 1991 roku. W młodości występowała w Zespole Pieśni i Tańca „oma”. W 2010 roku ukończyła Liceum Zarządzania Informacją przy Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Omie. Następnie rozpoczęła naukę.

Porzuciła filologię angielską w szkole językowej oma.

Stał się znany dzięki swoim amatorskim nagraniom muzycznym online. Współpracowała z Kamilą Jankowską przy tworzeniu jej debiutanckiego singla „Sprzeczno’ ycia” w 2007 roku. Swoją debiutancką solową piosenkę wydała w 2012 roku.

  • „Every Time”, który uplasował się na pierwszym miejscu na liście piosenek, które najczęściej grały polskie stacje radiowe. Wykonawca nagrał w domu wykonanie utworu, którego wysłuchało ponad milion osób [8]. Wystąpiła w kategorii Trendy na TOPtrendy 2012 w maju 2012 roku.

festiwalu i otrzymała następujące wyróżnienia: publiczność, internauci i słuchacze radia RMF Maxxx Miesiąc później wzięła udział w kategorii Premiery na 49. KFPP w Opolu z piosenką „Every Time”. Otrzymała wyróżnienia w kategoriach Najlepszy Debiut i Najlepszy Lipca.

Artysta ESKA.pl został nominowany w kategorii Najlepszy Artysta i Najlepszy Przebój (za „Za każdym razem”) podczas gali Eska Music Awards 2012. Jej debiutancki album „On the edge” został opublikowany 14 sierpnia i uzyskał certyfikat złotej płyty za sierpień. Zajęła trzecie miejsce na liście OLiS.

sprzedaż ponad 15 000 sztuk. “Nie stopasz me”, drugi singiel z albumu, powtórzył sukces pierwszego, zajmując pierwsze miejsce na polskiej liście airplay. Jula trenowała 16-osobową drużynę om w trzecim sezonie programu TVP2 jesienią 2008 roku.

Zajęła piąte miejsce w Battle for Voices, konkursie, w którym została wyeliminowana z serialu w szóstym odcinku.

Nominowana w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda do Kids’ Choice Awards 2013. Dodatkowo została zgłoszona do Superjedynki w SuperArtist i

SuperPrzebój, co oznacza „Nie zatrzymasz mnie”. Uczestniczyła w koncercie Największe Przeboje Roku na festiwalu TOPtrendy 2013 w Sopocie w czerwcu, śpiewając piosenkę „You Won’t Stop Me”. Wydała swój drugi album studyjny, 180 °, 17 czerwca 2014 roku i osiągnął 24 miejsce na listach przebojów.

spis sprzedaży płyt polskich Do promocji książki wykorzystano single „Ład”, „Niemiertelni” i „Będę za tobą”, duet z „Fabiszem”. W międzyczasie nagrała piosenkę “Przedmiecie” promującą Festiwal Młodych Gwiazd. Zagrała Catty Noir w filmie z 2015 roku

limitowana edycja musicalu Monster High. Jork, Jork, Jork. Nagrała również kilka piosenek do ścieżki dźwiękowej filmu.

Jula Piosenkarka Wzrost

Jula Piosenkarka Wzrost

Add a Comment

Your email address will not be published.