Jessica parker wiek

jessica parker wiek

jessica parker wiek

Jessica parker wiek | Jej prawdziwe imię to Sarah Jessica Parker; urodziła się 25 marca 1965 roku. Sześć Złotych Globów i dwie nagrody Primetime Emmy należą do jej wielu wyróżnień.

W 2022 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych ludzi świata magazynu Time. rola Carrie Bradshaw w Seks w wielkim mieście (1998-2004) przyniosła jej nagrodę Emmy.

Przyznano dwie nagrody Emmy, cztery Złote Globy i trzy nagrody Gildii Aktorów Ekranowych dla najlepszej aktorki w serialu komediowym. Był bardzo popularny podczas emisji programu, a później stał się kultowym faworytem.

uznawana za jedną z najlepszych postaci kobiecych w amerykańskiej telewizji. Od tego czasu powróciła do swojej pierwotnej roli w Seks w wielkim mieście (2008), Seks w wielkim mieście 2 (2010) oraz w programie telewizyjnym i po prostu dla zabawy!

2021 do chwili obecnej.

11-letnia Parker zadebiutowała na Broadwayu we wznowieniu The Innocents w 1976 roku, zanim przeszła do głównej roli w Annie, tytułowej roli w 1979 roku.

W dramatach z 1984 roku Footloose i Firstborn zadebiutowały jako główne role w filmie fabularnym. Hocus Pocus (1993), Ed Wood (1996), The First Wives (1994) i LA Story (1991) to tylko niektóre z jej innych filmów.

Na początku dekady 1996 roku Klub został wydany. The Family Stone został wydany w 2005 roku, a Failure to Launch została wydana w 2006. (2011).

Kiedy Seks w wielkim mieście zakończył się w 2007 roku, Parker wrócił do telewizji w 2012 roku.

występując w trzech odcinkach Glee on Fox jako Isabelle Wright. Była nominowana do Złotego Globu za rolę Frances Dufresne w serialu HBO Rozwód (2016-2019). Odkąd

Firma produkcyjna Pretty Matches, którą założyła w 2005 roku, od tego czasu produkuje treści dla HBO i innych sieci.
Urodziła się w Nelsonville w stanie Ohio 25 marca 1965 roku. Jest dzieckiem matki.

małżeństwo Stephen J. Parker i Barbara Lillian (z domu Keck). Jako rodowity Brooklyn ojciec Parkera pochodził z długiej linii żydowskich imigrantów „Bar-Kahna” („syn Kohena”). Matka aktora/aktorki

urodził się w Niemczech i wychował w Anglii. Matka ponownie wyszła za mąż za Paula Forste po sfinalizowaniu rozwodu. Dwoje jej przyrodniego rodzeństwa to Andrew i Pippen Britten, a ona ma brata o imieniu Timothy Britten.

Megan i Allegra Forste są przyrodnimi siostrami Aarona D. Forste. Cincinnati było jej rodzinnym miastem dorastając. Jako dziecko Sarah uczyła się gry na skrzypcach i baletu. Na scenie zadebiutowała w wieku zaledwie ośmiu lat, grając w filmie tytułową rolę.

ATV Dziewczynka z zapałkami to telewizyjna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena. W broadwayowskiej sztuce Harolda Pintera Niewinni zagrali ją, a później jej starszy brat. Kontynuowała kręcenie.

studia w New Jersey w Professional Children’s School i American Ballet Theatre. Wystąpiła w broadwayowskiej produkcji Annie, a także w produkcji The Sound of Music z czwórką rodzeństwa. Później

Zadebiutowała w Metropolitan Opera po ukończeniu Dwight Morrow High School w Nowym Jorku.

jessica parker wiek

jessica parker wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.