Jan kliment wiek

jan kliment wiek

jan kliment wiek

Jan kliment wiek | Zwole to miejsce, w którym się urodził. Spłodził go Słowak, a wychowała go Czeszka Radek, jego starszy brat, jest o trzy lata starszy od niego, a Milan, jego młodszy brat, jest o sześć lat młodszy. W wyniku utraty pracy ojca,

W rezultacie przeniósł się do Ostrawy, gdzie ukończył Politechnikę Ostrawską ze specjalizacją w obróbce metali. Spędził w terenie tylko dwa dni. Dwa jego zajęcia to kanalizacja i kotłownia.

Miejsce, w którym pracował przez siedem lat. Gimnastyka, hokej, boks i kulturystyka to tylko niektóre ze sportów, w których brał udział jako dziecko. Zaczął lekcje tańca towarzyskiego w wieku 17 lat, zainspirowany filmem Dirty Dancing.

Jego zawodowym partnerem tanecznym była Petra Kostovkova (część), z którą dotarł do finału Mistrzostw Europy w Tańcu Towarzyskim i sześciokrotnie zdobył tytuł wicemistrzyni Czech.

A w 2002 roku zdobył mistrzostwo, zdobywając im wyjazd na Kubę, aby pracować z kubańskimi instruktorami tańca w celu doskonalenia ich techniki. W 2003 roku powtórzył tytuł Championa Czech.

tym razem z Ewą Szabatin. W ciągu swojej kariery pięciokrotnie tańczył z mistrzynią Szwajcarii Laurą Stefanie Hafner. Pięciokrotny mistrz Polski, trener i sędzia to inne jego osiągnięcia

przed Światową Organizacją Tańca. Tancerze standardowi rozpoznają go jako „B”, podczas gdy tancerze latynoamerykańscy rozpoznają go jako „S”, najwyższą międzynarodową klasyfikację taneczną. Program T StarDance zatrudnił go jako trenera tańca w 2008 roku…

On i Zuzana Norisova (Słowacja) zajęli drugie miejsce w finale [2] razem. Kiedy Taniec z Gwiazdami prowadził w latach 2009-2011 pełnił funkcję trenera tańca i mentora.

Ich partnerami były Natasza Urbaska (jesień 2009), Katarzyna Grochola (wiosna 2010), Edyta Górniak (jesień 2010) i Weronika Marczuk (jesień 2011). Pokaz taneczny zadebiutował na

Teatr Buffo

Kliment i ja cię przeprowadzimy. W latach 2014-2020 pracował jako instruktor tańca w polskim programie telewizyjnym Taniec z gwiazdami. Z kim rywalizował w Tańcu z Gwiazdami były

Nad książką pracowała grupa kobiet pod przewodnictwem Natalii Siwiec, Anny Wyszkoni, Ewy Kasprzyk, Cleo, Julii Wróblewskiej i Misheela Jargalsaikhana, a także Natalii Szroeder, Beat Tadli, Joanny Mazur, Moniki Miller i Ani Karwan.

Trzecie miejsce zajął Szroeder w finale siódmej, ósmej i dziewiątej edycji.

Wystąpił w teledysku Natalii Szroeder „Zmienię cię” w 2017 roku.

.

Jan Kliment, zanim zainteresował się tańcem, trenował boks, kulturystykę, gimnastykę, a nawet hokej. W wieku 17 lat zaczął brać lekcje tańca. Tancerz zajął drugie miejsce w Czechach

Na Mistrzostwach Europy w Tańcu Towarzyskim był też kilkukrotnie finalistą. W 2002 roku on i jego ówczesna partnerka Petra Kostovcikova otrzymali tytuł mistrza i wyruszyli w przygodę na Kubę.

poproś o pomoc kubańskich tancerzy do nauczania. Gdy w następnym roku wygrał go ponownie, zrobił to z Ewą Szabatin. Laura Stefanie Hafner, jego była żona, dołączyła do niego na parkiecie. Przyjął obywatelstwo szwajcarskie.

Hafner był z drużyną pięciokrotnym mistrzem. Jan Kliment posiada również wyróżnienie pięciokrotnego mistrza Polski. Tancerz po raz pierwszy pojawił się w programie „Taniec z Gwiazdami” TVN w 2009 roku. W następnym roku Jan Kliment ponownie nawiązał współpracę z Nataszą Urbaską.

jan kliment wiek

jan kliment wiek

Add a Comment

Your email address will not be published.