Mariela román biografia

mariela román biografia

mariela román biografia

Mariela román biografia | Fabricio Vasconcellos i Mariela Román piszą swoją historię miłosną od 2007 roku. Kiedy oboje rywalizowali w reality show Locos por el Baile de Canal 13 w wieku dwudziestu lat, zakochali się w sobie.

ponieważ sześć lat po ślubie nadal tańczyli razem. Lekkie menu Marieli, wierne jej schematom fitness, zostało zaprezentowane w nowym rozdziale La Divina Comida.

którzy pomogli jej w kuchni, opowiadali o ich wspólnych wczesnych dniach io tym, jak po raz pierwszy spotkała Porto.

„Nienawidzili nas, ponieważ nie pracowaliśmy tak ciężko jak oni, a oni pracowali. Tancerze byli tymi z nas, którzy brali udział.

Bardziej odważny i brazylijski wygląd uzyskano dzięki użyciu fomeques do ubierania się. Więc wszystkie pokazy i wydarzenia należały do ​​nich. „Pytany o Fabricio, odpowiedział, że nie wie. „Czułem to i odmówiłem, ponieważ był to problem z moją skórą.

Zapytałem więc drugiego: „Czy chciałbyś iść ze mną na próbę?” Co zrobię na próbie? Co ja, kurwa, zrobię? Chodź ze mną na próbę, chodźmy na próbę, ale nie, nie, nie. Dobrze

Nie miałem go przy sobie. „Próby Marieli z Vasconcellosem w tym czasie wymagały, aby towarzyszył jej w pracy, więc poprosił swojego partnera, aby jej towarzyszył.

Pierścień małżeństwa. Tancerz określił związek jako „toksyczny”, podczas gdy Brazylijczyk był „zbawicielem”. „Uratował mi życie, a przynajmniej myślę, że uratował mi życie, ponieważ byłem z nim w toksycznym związku.

więc to nie było dla mnie dobre”

Jeden z najbardziej znanych tancerzy Brazylii, Fabricio Vasconcellos, występował w wielu programach telewizyjnych, w tym w Pareja Perfecta i Juga2.

Jeden z jego najwcześniejszych występów w telewizji krajowej

pojawił się w odcinku Mekano z 1997 roku. On i jego żona są właścicielami i prowadzą studio tańca Club Fama. Mają razem dwoje dzieci, jedno z tancerką Marielą Roman. Wikimedia Commons zawiera multimedia związane z Fabricio Vasconcellosem.

Odkrył nowe informacje o swojej przeszłości.

Przez wiele lat był członkiem popularnej brazylijskiej trupy tanecznej Porto Seguro.

Jako znany muzyk i lider uznanego na całym świecie zespołu,

liczni fani w Ameryce Łacińskiej i Europie, a także w Stanach Zjednoczonych i innych krajach

Jego popularność w Chile trwa do dziś, zarówno w telewizji, jak iw całym kraju.

czyniąc go jednym z ulubionych tancerzy Chile.

Na Channel 13 w 1910 i na Wyspie VIP był wicemistrzem lub finalistą.

Znakomity był również występ Porto Seguro na festiwalu Via Del Mar.

mariela román biografia

mariela román biografia

Add a Comment

Your email address will not be published.