Alex lewis choroba

alex lewis choroba

alex lewis choroba

Alex lewis choroba | Odkryto, że przyczyną jego choroby jest paciorkowiec, mięsożerna bakteria. Sepsę spowodowała ta bakteria. Jego narządy zaczęły zawodzić jeden po drugim. W końcu został pochłonięty w

Innymi słowy, głęboki sen. Ten stan utrzymywał się przez prawie tydzień, zanim zniknął. Lekarze musieli amputować Anglikowi nogi i lewą rękę, aby uratować mu życie. Dodatkowo został z otwartą dziurą w ustach i odciętą częścią nosa. ze względu na kogoś innego

Na niebezpieczną, pionierską operację trwającą 16 godzin, lekarze zdecydowali po dokładnym rozważeniu.Znany jako Alex Lewis w 2013 roku był przystojnym i zdrowym Brytyjczykiem. Był bardzo skrupulatny w swoim stroju.

szczególnie stylowe obuwie, takie jak buty. W ciągu kilku dni coś zostało przeniesione w ustronne miejsce. Gorączka, oddawanie moczu i fioletowo zabarwiona skóra. Nie wierzę, że to typowa grypa. Jak tylko otrzymał pilny telefon od żony,

W następstwie karetki Alex wyjechał. Stwierdzono, że miał paciorkowce, które spowodowały wstrząs toksyczny i posocznicę, lub posocznicę, gdy był w szpitalu. W ciągu kilku tygodni wydarzyło się wiele rzeczy.

W wyniku gangreny, która się rozwinęła, Alex musiał przechodzić dodatkowe zabiegi prawie codziennie, w tym amputację kilku kończyn. Kiedy po raz ostatni musiałam pożegnać się z moim synem Samem, było to naprawdę trudne.

Czas bał się pojawienia się ojca, gdy miał zaledwie trzy lata. Amputacja nie zatrzymała się na kończynach Alexa, mimo że przeżył.Usunięto również usta z powodu gangreny.

Toczyła się długa bitwa o uratowanie jamy ustnej, która obejmowała przeszczepy skóry i rygorystyczną rehabilitację.

Używając protez, możesz wznowić normalną codzienną rutynę. Jego największa walka toczyła się z głową, aby nie poddawać się i przezwyciężać swoje ograniczenia dla syna i żony, ale to nie było wszystko, z czym musiał się zmagać. Tak jest w przypadku tego konkretnego

jej małżonek zasługuje na medal, ponieważ nie daje mu spokoju i nie pozwala mu użalać się nad sobą.

Alex twierdził w 2018 roku, że ostatnie dwa lata jego życia były zarówno bolesne, jak i niesamowite.Opowieść Alexa jest przedstawiona w tym anglojęzycznym dokumencie.

W tym czasie Alex zakładał, że cierpi na typowe przeziębienie. Jednak od jego „zarażenia” minęły dwa tygodnie. Pewnej nocy podczas snu odkrył krew w moczu. Obudził się z fioletową skórą, co utrudniało mu chodzenie. Został wysłany do szpitala w Winchester.

Według ustaleń lekarzy, zakażenie paciorkowcem grupy A (paciorkowcem) doprowadziło do zespołu wstrząsu toksycznego i sepsy. Z pewnością ludzie są zakłopotani, dlaczego wciąż się z nim widuję. Alex ma żonę, która mówi: „Uwielbiam go. Nigdy nikogo bardziej nie kochałem”.

Na początku liczyło się tylko to, żebym się uśmiechał i każdego ranka parzył mi filiżankę herbaty. Mimo że nie podaje mi już porannej herbaty, nigdy nie przestaje mnie bawić. Więc to wszystko. Miłość. Z żadnego innego powodu poza jego. Byłem zdumiony jego nogami! Stracili moje zainteresowanie. Co za kochanie.

alex lewis choroba

alex lewis choroba

Add a Comment

Your email address will not be published.